anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot Pieniedzy za rozpoczety miesiac uslugi AllegroSmart,nie wykorzystanej Nadmienie

Client:78397872
#1 Nowicjusz#

 

Witam,jestemz omanu,choc za pseudonimem abdul,rzeczywiscie wystepuje polak,czyli witam u siebie Was wszystkich.

jest maly problem,ale dotyczacy tutaj zaufania publicznego jak i zaufania w interesuie jakim jest dla Nas wielu Allegro.

Mianowicie bylem nie obecny online przez reszte ubieglego miesiaca,mam firme spolke z arabkiem

jest on jak kazdy bardzo podejrzliwy,ja nie mam wobec niego tajemnic biznesowych

Wczoraj wieczorem na jegotelefon znowu przyszedl sms Allegrp PayU potracilo 10 zl tj. 1.26 Oman Rijala za usluge ..

No to sie zaczelo ,dzwonienie,az walnalem sluchawka

Gdybym mogl,to bym zadzwonil do allegro **piiip**ow i wyciosal bym w "pysk" za ta bezczelnosc,aczkolwiek raz skorzystalem z uslugi Allegro Smart i niesubskrybowalem wcale tej opcji na kolejny miesiac.

!!Zadam zwrotu potraconej kwoty na konto z ktorgoj nie prawnie zostala pobrana!!

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:78397872 Cześć, dzięki za wiadomość. Jeśli podczas zakupu Allegro Smart! dokonałeś płatności kartą, system użył jej do automatycznego opłacania kolejnych okresów. Dzięki temu możesz korzystać ze wszystkich benefitów Allegro Smart! bez konieczności pamiętania o comiesięcznych przelewach.
W każdej chwili możesz przejść na płatność roczną (49 zł za cały rok z góry) lub zrezygnować z usługi - zrobisz to tutaj lub poprzez formularz kontaktowy.

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów