anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Mam smarta robię zakupy 58 zł a i tak mi liczy 8.99 za przesylke

Client:97383981
#7 Wielbiciel#

Mam smarta robię zakupy 

za 58 zł a i tak liczy za wysyłkę 8.99

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Może sprzedawca u którego robiłeś zakupy nie ma ustawionego smarta na paczkomat in post. Jeśli chcesz aby wysyłka była ze smartem musisz wybierać takich sprzedawców którzy ją udostępniają w danej formie dostawy.

oznacz moderatorów

maxr01
#17 Koryfeusz#

A może masz w koszyku przedmioty od różnych sprzedających?

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:97383981 Musisz wybierać oferty ze znaczkiem Smart i metody dostawy ze znaczkiem Smart. Nie ma znaczka Smart przy metodzie dostawy, nie ma darmowej dostawy. Wszystkie przedmioty muszą mieć tę samą metodę dostawy Smart. Są jeszcze inna warunki, zobacz tu; https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/korzysci-i-aktywacja-allegro-smart/jak-korzystac-z-allegro-s...

oznacz moderatorów

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Client:97383981 Cześć! Z tego co widzę, Twój zakup za 58 złotych miał darmową wysyłkę dzięki SMART!, zatem wszystko działa prawidłowo.
Aby skorzystać z darmowej dostawy poszukaj ofert oznaczonych ikoną Allegro Smart! Wartość Twoich zakupów musi wynosić minimum 40 zł w przypadku dostawy do paczkomatów i punktów odbioru, a w przesyłkach kurierskich musi być to minimum 80 zł.

oznacz moderatorów