anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot własny

Client:41550198
#7 Wielbiciel#

Witam, zakupiłem rower elektryczny po otrzymaniu paczki zobaczyłem że zamówiłem inny model niż chciałem. Zakup był darmowy przez smart, po kliknięciu zwrot jest tylko opcja wysyłki własnej na jakiś dziwny Chiński adres, paczka dotarła w ciągu 2 dni z Polski. W mailu od Allegro o przyjęciu zwrotu jest kwota do zwrotu oraz pod nią jest „+ koszt zwrotu” czyli mam sam opłacić wysyłkę i dostanę zwrot środków również za przesyłkę?

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:41550198 Cześć! 🙂 Jeśli otrzymałeś towar niezgodny z opisem, to nie rób zwrotu (odstąpienie od umowy), tylko złóż reklamację u sprzedającego, który pokryje koszty zwrotu w przypadku pozytywnej decyzji reklamacyjnej. Najlepiej skontaktuj się ze sprzedającym w sprawie tego zakupu 🙂 

Jeśli jednak jest to Twoja pomyłka i chcesz odstąpić od umowy, to obowiązujący adres zwrotu znajduje się w ofercie w zakładce "Zwroty". Koszty zwrotu są po Twojej stronie.

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@ko_alka napisał że zamówił sobie nie to co trzeba a nie że dostał nie to co trzeba więc towar jest zgodny z opisem. @Client:41550198 odsyłasz na własny koszt na Chiny odesłanie czegoś wielkości roweru to będzie duży koszt własny plus pewnie dojdzie po miesiącu

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@ko_alka Ola nie nakłaniaj to hmmm omijania prawdy. Napisał  ze zamówił inny niż chciał, a nie ze dostał inny niz zamowił.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:41550198 To już sobie odesłałeś, koszt jest większy niż sobie wyobrażasz, łatwiej i rozsądniej odsprzedaż, ale jak oferta byłby niezgodna z opisem to składasz reklamację i to już są inne warunki.

oznacz moderatorów

Client:41550198
#7 Wielbiciel#

F6E38548-293D-4DB2-95FB-05E0A25A4F7B.png

2C2BF1E9-DA64-4C05-9F64-2B014B0C5254.png

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@Client:41550198 zdjęcia to zobaczymy jak moderacja puści masz za niską rangę. Darmowe dostawy smart są tylko na terenie PL dlatego zwrot płatny

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@Client:41550198 > po otrzymaniu paczki zobaczyłem że zamówiłem inny model niż chciałem > no cóż gapowe się płaci > nie ma tu żadnej reklamacji > więc koszt przesyłki zwrotnej leży po Twojej stronie (te koszty mogą być niewiele niższe od ceny roweru) > jeżeli rower jest sprawny, to wystaw go i sprzedaj > na pewno wtedy mniej stracisz > albo zostaw sobie i użytkuj.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:41550198 po pierwsze rower mający moc 350 W nie zapomnij zarejestrować i ubezpieczyć i zrób prawko 😄 Po drugie zwracasz na swój koszt "+ koszt zwrotu dostawy" jak piszesz pisz całość, to znaczy że sprzedawca przy odstąpieniu odda Ci koszt dostawy do Ciebie, zapomnieli dopisać najtańszy z oferty 😄

Ty chyba nie oczekujesz że za te pieniądze kupisz fajny rower, w moim bateria kosztuje 3000 zł 😄

 

________
Κώστας
oznacz moderatorów