anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot w SMART na kwotę, która pomniejsza kwote zamówienia i nie kwalifikowałaby się na darmową dosta

deskha
#7 Wielbiciel#

Zmówiłam za kwotę 100 zł, przesyłka była za darmo. Teraz robię zwrot na kwotę 65zł. Czy Allegro potrąci mi z kwoty zwrotu koszt transportu/przesyłki? Bo gdybym peirwotnie zamówiła na kwotę 35zł, to przesyłka byłaby płatna.

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@deskha nie, możesz zwrócić część tego zamówienia za darmo i nic nie będzie potrącone z kosztu przesyłki 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@deskha Rozumiem że zakup ze Smartem a więc możesz zwrócić całość lub część zakupionego towaru za darmo. Nikt od Ciebie nie pobierze opłaty.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@deskha dobrze rozumujesz i tak to powinno być, ale tak nie jest i możesz śmiało zwrócić i dostaniesz kasę za zwracany towar bez potrąceń za przesyłki, przy takich zwrotach sprzedawcy są w plecy bo jak byś nie wiedział dopłacają do wysyłki smart a nikt im tego nie zwraca 😞 ale nie martw się wszystko idzie w cenę towaru 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@kostas11 @LEW433 @la_nika A szkoda > takie zwroty powinny być obciążone co najmniej dwukrotnością kwoty za przesyłkę > wtedy nie było by zakupów na siłę, aby tylko był Smart i bezpłatna przesyłka > bo szkoda kilku złotych za przesyłkę > lepiej wyłudzić > niech płaci sprzedawca

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Ziolko39 wiele sklepów oferujących darmowe wysyłki do X zł ma w regulaminach i jest to zgodne z prawem że jak zwraca cześć zamówienia a to co zostanie jest poniżej kwoty darmowej dostawy odliczają od zwrotu koszt wysyłki 🙂 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@kostas11 I tak powinno być > smark to prowadzi właśnie do wyłudzeń  > przesyłka zwrotna też nie powinna być darmowa > jakby jeden z drugim poniósł koszty zwrotu to by się na następny raz zastanowił nad takimi zakupami

oznacz moderatorów

deskha
#7 Wielbiciel#

W sumie jestem tego samego zdania. Jestem osobą uczciwą. Tym razem mam taka potrzebę. Jeśli wprowadzi się opłatę, to będę z tym ABSOLUTNIE OK : o)

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@deskha zakup ze smartem to 1 zwrot masz darmowy więc przemyśl czy zwracasz część czy całość

oznacz moderatorów