anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Paczka jest w paczkomacie a ja chcę odstąpić od umowy, czy muszę ją odebrać

krister1
#1 Nowicjusz#
 
oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

kostas11
#21 Demiurg#

@krister1 możesz odstąpić zanim minie termin odbioru, zrób to przez allegro i nie odbieraj, taka paczka wraca za darmo ( tylko w przypadku paczkomatów w innym jak masz smarta warto odebrać i nadać na podstawie kodu - etykiety bo przy odstąpieniu koszt powrotu pokrywa kupujący ) 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@krister1 Tak możesz zrobić zwrot w każdym momencie i możesz nie odbierać, zakup ze Smartem to zwrot jest darmowy. Jeżeli natomiast jak opłacony przez kupującego to sprzedający może pomniejszyć Ci zwrot środków o kwotę zwrotu.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@LEW433 masz rację darmowy jest zwrot a nie darmowe nieodebranie 😄 Ty wielki działacz na rzecz kupujących tak wprowadzasz w błąd narażając na koszty bo jak wiemy koszt powrotu paczki jest po stronie kupującego chyba że odeśle w smart na podstawie wygenerowanego kody - etykiety, wyjątek jest paczkomat tam wraca za darmo a reszta przewoźników kasuje za powrót nieodebranej paczki i niema tu znaczenia czy to smart czy nie 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@krister1 Co ty piszesz, zawsze piszesz ze nie wolno robić zwrotu jak jest w paczkomacie tylko należy odebrać i odesłać, więc nie pisz Mi co wprowadzam w błąd, może jaśniej!

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@krister1 rację ma @kostas11 , a lew jak zwykle podpuszcza, bo inaczej jak czegoś nie namiesza to ma dzień stracony > potem biedak nie może spać😆

oznacz moderatorów