anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Kajko_1
#2 Obserwator#

Kupiłem w allegro smart dwie sztuki zwracam jedną szt z zamówienia. Pierwszy raz się zdarzyło że nie miałem darmowego zwrotu allegro smart tylko musiałem zapłacić za zwrot 10,99. Dlaczego?

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
LEW433
#21 Demiurg#

Może nie tą metodę zwrotu wybrałeś która była darmowa.

oznacz moderatorów
Kajko_1
#2 Obserwator#

Były tylko dwie opcje . Allegro inpost za 10.99 lub przesyłka własna na własny koszt. Poniżej dodaję screen z aukcji. W nim jest kurier DPD smart, ale takiej opcji nie było, przy zwrocie nie było . Dodatkowo kurier dmd smart też jest na własny koszt. Przyznaję  nie sprawdziłem kosztów zwrotu na aukcji, ale nie zdarzyło mi się kupować coś przez allegro smart i mieć płatny zwrot.

65DB5E28-A2D1-4212-84A6-93B0FBBE4C98.jpeg

oznacz moderatorów
A3dam
#19 Nestor#

@Kajko_1 
Obrazka jeszcze nie widać.
Podaj link do oferty.

 

*** Złożenie oświadczenia o odstąpieniu od umowy i zwrot towaru to dwie zupełnie różne czynności (UOKiK) ***
oznacz moderatorów
Kajko_1
#2 Obserwator#

https://allegro.pl/oferta/dziewczecy-stroj-kapielowy-146-coccodrillo-12111687365

 

Sprawdź zakładkę zwroty.

Ps. Nawet od Allegro dostałem fakturę. Z tytulem - usługa zwrotu.

oznacz moderatorów
A3dam
#19 Nestor#

@Kajko_1 
Przesyłka z Twoim zamówieniem - nie była objęta SMART!
Była dla Ciebie darmowa - bo wartość zamówienia przekroczyła 100zł., ale to sprzedawca sfinansował ją w całości, a nie Allegro.

*** Złożenie oświadczenia o odstąpieniu od umowy i zwrot towaru to dwie zupełnie różne czynności (UOKiK) ***
oznacz moderatorów
Kajko_1
#2 Obserwator#

Dzięki. masz rację, na to nie zwróciłem uwagi, a zmieniłem z kuriera na paczkomat.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Ale z kurierem miałeś darmową dostawę, błąd.😁

oznacz moderatorów