anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwroty towaru

SylwiaAP
#8 Zapaleniec#

Zakupiłam dywan poprzez Smart. Zgodnie z instrukcją zwrotu towaru poprzez Smart wydrukowałam etykietę, którą miał nakleić pracownik poczty i przyjąć zwracany towar bezpłatnie. Poczta jednak nie przyjęła zwrotu, bo długość dywanu przekracza 150 cm. Kilka dni temu zgłosiłam ten problem do allegro, jednak nie dostałam żadnej wiadomości zwrotnej.

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

konto zamknięte
Nie dotyczy

Z tego co kojarzę nie powinno być problemu z odesłaniem (w końcu ta sama paczka do Ciebie dotarła). Jedynie taka przesyłka jest traktowana jako niestandardowa, gdyż przekracza dopuszczalny zwykły gabaryt. Należy Ci się darmowy zwrot w ramach Smart. Dobrze by było gdyby pracownik Allegro się tutaj wypowiedział bo w końcu to oni ustalają zasady SMART i w takich sytuacjach powinni pomagać.

Próbowałaś zadać takie pytanie np. na czacie Allegro?

oznacz moderatorów

SylwiaAP
#8 Zapaleniec#

Zadawałam allegro pytanie, ale nie odpowiedzieli. Chyba, że na złej zakładce je zadałam

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@SylwiaAP Zadaj to pytanie teraz na czacie Allegro tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=a09c2d7f-ef5c-4001-847a-cbe75830e40e Po chwili będziesz miała odpowiedź. Napisz tu, co Ci Allegro doradziło.

oznacz moderatorów

SylwiaAP
#8 Zapaleniec#

Dziękuję za pomoc. Był odzew. Miałam odpowiedź, że w kwestii przedmiotów wielkogabarytowych informacja jest zawarta w regulaminie Poczty. I tu się uśmiechnęłam, bo kto czyta regulamin Poczty , czy innej jednostki przed zwrotem towaru z allegro. Zasugerowałam, że taka informacja powinna być zawarta w instrukcji zwrotu, żeby nie była zaskoczenia.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów