anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

abstrakcyjnie wysoka dopłata allegro ups

pepe-lopez
#8 Zapaleniec#

Właśnie dostałam dopłaty za wysłanych 10 paczek. Paczki mają stały wymiar i wagę oscylującą od 8 do maksymalnie 10 kg. Wymiar paczki do 80x50x40 cm.

I teraz UWAGA

Dopłaty łącznie za wysłanych 10 paczek słomy wyniosły 716,92 zł

Proszę o wyjaśnienie 

 

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

Client:44052296
#21 Demiurg#

@pepe-lopez nie jest to przypadkiem za przekroczenie wagi gabarytowej? W UPS po wymiarach wychodzi 32 kg.

Jaki kod masz w rozliczeniu allegro?

oznacz moderatorów

pepe-lopez
#8 Zapaleniec#

Tak, obwód 80/40/50 nie daje ani wagi gabarytowej powyżej 40 kg, ani obwodu powyżej 300 cm, a dopłaty są z niby z tego powodu, że słoma nagle spuchła, lub potroiła swoją objetosc

oznacz moderatorów

pepe-lopez
#8 Zapaleniec#

Wysyłam również slomę przez moją prywatną umowę z ups, nie mam żadnych dopłat. Czuję się oszukana, zawiedziona i zrezygnowana

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@pepe-lopez a niestandard nie wchodzi czasem w rachubę ?

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@pepe-lopez wg. cennika za paczkę 30-40 kg jest 35,99 zl

oznacz moderatorów

pepe-lopez
#8 Zapaleniec#

Za 1 paczkę mam doplatę 45 zł plus 249 lib 150 zl

oznacz moderatorów

pepe-lopez
#8 Zapaleniec#

Przepraszam nie 249, a 139 zl

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@pepe-lopez opłaty zostały naliczone z tytułu dopłaty za dużą paczkę (suma długości i obwodu paczki przekroczyła 300 cm ale była mniejsza lub równa 400 cm). 
Jelsi nie zgadzasz się z tym naliczeniem, złóż proszę reklamację do przewoźnika, gdy potwierdzą, że to błąd będziemy mogli wykonać korektę. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

pepe-lopez
#8 Zapaleniec#

Wysłałam przez allegro UPS. Dzwoniłam do swojej opiekunki w UPS, bo mam z nimi umowę, to nie ja składam reklamację za allegro UPS, a allegro. Dlatego piszę tu i tym. Moje przesyłki nie przekroczyły 200 cm, a co dopiero 300... 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@pepe-lopez możesz złożyć reklamację samodzielnie, potrzebujesz do tego pełnomocnictwa, do pobrania w zakładce Ustawienia dostawy na Twoim koncie Allegro. Wystarczy, że na dole strony klikniesz [pobierz pełnomocnictwo].
Możemy złożyć też reklaamcję w Twoim imieniu, w tym celu skontaktuj się z nami za pomocą formularza i prześlij szczegółowe informacje na temat tych naliczeń. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów