anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Aby być smart trzeba mieć kilka obowiązkowych opcji wysyłki

karafka123
#8 Zapaleniec#

Oprócz paczkomatu i inpost kuriera aby być smart trzeba mieć jeszcze inne obowiązkowe opcje wysyłki np.odbiór w punkcie poczta ,żabka itp . Teraz dojdzie kurier czy można to jakoś rozwiązać inaczej jeśli nie sprzedaję masowo i nie mogę podpisać umów z pocztą i np firmą kurierską.Często zdarzają mi się transakcje w których klient kupuje za 5 zł z odbiorem w punkcie gdzie muszę dopłacić do wysyłki 4 zł bo muszę podać obowiązującą kwotę a płacę na poczcie wyższą.Tak samo pewno będzie z Kurierem. Czy wiecie jak to rozwiązać

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

mwmonety
#21 Demiurg#

Spełniając odpowiednie warunki wskazane w regulaminie wystarczy mieć jedną formę dostawy aby mieć smarta a od maja trzeba będzie dołączyć kuriera do wyboru z tych wskazanych przez allegro.

oznacz moderatorów

karafka123
#8 Zapaleniec#

Myślałem że musi być dwie obowiązkowe teraz

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@karafka123 jedna + 50 % uzupełnionych numerów nadania lub jak nie podajesz numerów to dwie dostawy 🙂 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@karafka123 nie przeskoczysz tego, niedługo będą smarta mieć tylko konta firma 😞 

Zmiana, którą wdrożymy od 6 maja, będzie dotyczyć tylko sprzedających z kontem firmowym. W kolejnych miesiącach planujemy jednak rozszerzyć jej zakres również o sprzedających z kontem zwykłym. Już teraz przygotuj się do tej zmiany i przejdź na konto firmowe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat konta firmowego, skontaktuj się z nami.

________
Κώστας
oznacz moderatorów

karafka123
#8 Zapaleniec#

Zobaczymy co będzie dalej ale w tym kierunku to zmierz do marginalizacji kont zwykłych.

 

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Z czasem będą chcieli pewno wszystkich zwykłych sprzedawców przegrupować na AL ,a na normalnym tylko konta firmowe .

oznacz moderatorów