anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro DPD - BŁĘDNE FAKTURY GRUDNIOWE

ePlatinum
#9 Pomysłodawca#

Witajcie, 

radzę się przyjrzeć FV z DPD. 

Nadaję przesyłki w Smarcie, płacę za nie allegro za te po za smartem również tymczasem w dniu dzisiejszym otrzymaliśmy fakturę opiewającą na ponad 2500zł za przesyłki z dni 28-30.12.20 Szczęście jest takie, że wszystkie przesyłki DPD to tylko i wyłącznie te zakupione poprzez allegro. Sklep internetowy oraz telefoniczne zamówienia realizujemy innym przewoźnikiem. Także nie trzeba ich weryfikować oddzielnie. Przypuszczam, że to poświąteczna awaria systemu, jednak radzę żebyście przyjrzeli się u siebie zwłaszcza jeśli puszczacie zamówienia z allegro oraz innych kanałów sprzedaży. 

P.S. Nadmienię, że adresy @ uzupełnione prawidłowo - import z webClienta.

Pozdrawiam

Kamil 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

samirasklep
#7 Wielbiciel#

no właśnie i co w takiej sytuacji zrobić. U nas ten sam problem, ponad 20 przesyłek naliczonych podwójnie - faktura w dpd i allegro też pobrało koszty. Co dalej? gdzie składać reklamację?

oznacz moderatorów

ePlatinum
#9 Pomysłodawca#

Reklamacja do Dpd z załączeniem pełnomocnictwa Allegro. 

 

oznacz moderatorów

imprezator_com
#9 Pomysłodawca#
oznacz moderatorów

natallex
#8 Zapaleniec#

To prawda! u  mnie od 26-31 za wszystkie przesyłki dpd A Smart   DPD wysłało F vat .Na monity nie odpowiadają- składam reklamację poprzez formularz na stronie DPD 

oznacz moderatorów

imprezator_com
#9 Pomysłodawca#

@natallex to jedyna droga. Jeśli uda im się zrobić korektę w ciągu 30 dni, to faktura i tak będzie do opłacenia, zapewne kwota korekty zostanie odjęta jako rabat, przy następnych wystawionych fakturach..

oznacz moderatorów