anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro DPD podjazd kuriera

AdroParty
#2 Obserwator#

Cześć. Mam kilka przesyłek allegro DPD. Wydrukowałem etykiety nie wybierając podjazdu kuriera. Jak mam zlecić podjazd kuriera, żeby mi nie policzyło za tą usługę( mam więcej niż 4 przesyłki)? Wystarczy, że wybiorę przy 1 podjazd a kurier zabierze wszystkie i nie policzy mi opłaty za podjazd?

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

kostas11
#21 Demiurg#

@AdroParty https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/metody-dostawy/wysylam-z-allegro-narzedzie-do-nadawania-p...

  1. Gdy dodasz wszystkie przesyłki dla wszystkich zamówień, kliknij [zapisz przesyłki] na samym dole strony.

  2. Przejdziesz na stronę, na której zobaczysz podsumowanie zamówienia. Kliknij [podsumowanie].

kostas11_0-1653852610892.png

  1. Wybierz datę i godzinę, w której możesz przekazać przesyłki kurierowi lub wybierz opcję Bez podjazdu kuriera. Następnie kliknij [zamawiam] na dole strony.

kostas11_1-1653852610895.gif

 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

AdroParty
#2 Obserwator#

Dzięki. Ale to nie do końca o to chodzi. Ja już mam etykiety wydrukowane (z "bez podjazdu kuriera"). A chcę, żeby jednak kurier podjechał. Mam kilkanaście paczek. Wiem, że mogę zamówić nawet teraz podjazd. Tylko nie wiem czy przy każdej mam klikać "zamów podjazd", czy wystarczy przy 1 (i nie policzą mi dodatkowej usługi, bo przekraczam 4 szt, przesyłek przy nadaniu).

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@AdroParty w takiej sytuacji najelpszym rozwiązaniem będzie telefoniczne (poza Wysyłam z Allegro) umówienie kuriera po przesyłki. 
Jest to najlepsze rozwiązanie, ponieważ inaczej konieczne byłoby ponowne generowanie etykiet z opcją nadaj wiele i zamówieniem kuriera. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów