anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro Smart dla sprzedających

92965
#1 Nowicjusz#

Poproszę o pomoc. Chciałbym sprzedawać ze Smart, ale nie wiem jak to działa. Wydaje mi się, że spełniłem wszystkie warunki, a wciąż nie jestem sprzedawcą Smart.

Oto moja oferta (przykładowa, bo w jako pierwszej zmieniłem ceny dostawy, aby spełnić ostatni warunek):

https://allegro.pl/oferta/nowa-biblioteka-kaznodziejska-tom-xxxiv-9111463733

 

  • Przynajmniej pięć pozytywnych ocen Transakcji (łapki w górę), przy czym muszą to być oceny unikalne (od różnych użytkowników) z ostatnich 12 miesięcy. -> Mam 5.

  • Zadbaj o wysoką jakość sprzedaży i utrzymuj wskaźnik poleceń co najmniej na poziomie 98% lub weź udział w programie Super Sprzedawca; -> 100,0% kupujących poleciło tego sprzedawcę w ostatnich 12 miesiącach

  • Przypisz warunki zwrotów do swoich ofert; -> Są.

  • Pamiętaj o terminowej realizacji zamówień i wsparciu swoich klientów w przypadku otwarcia dyskusji;

  • Reguluj terminowo opłaty za usługi Allegro; -> Nie masz żadnych dyskusji.

Spełnij jeden z dwóch warunków:

Pierwszy warunek:

  • Udostępnij przynajmniej dwie metody z różnych grup metod dostawy w cenie nie wyższej, niż te podane w tabeli: -> Wydaje mi się, że dobrze to opracowałem.

 

I wciąż nie jestem smart. Proszę o pomoc, co robię źle?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

mdrogeria
#21 Demiurg#

92965 Nie spelniasz tego warunku -Udostępnij przynajmniej dwie metody z różnych grup metod dostawy w cenie nie wyższej, niż te podane w tabeli:

poczytaj to -https://allegro.pl/dla-sprzedajacych/kategoria/allegro-smart

oznacz moderatorów

ACCURON
#13 Ambasador#

wystarczy allegro paczkomat i 50% uzupelnien

oznacz moderatorów

ilusion74
#9 Pomysłodawca#

w cenniku dostawy wybierz allegro paczkomaty inpost za 8.99 

tyle zapłacisz za wysyłke i tyle wpłynie od kupującego - chyba że będzie też smartem i opłata będzie 0 zł 

jeśli zapłaci 8.99 bo nie będzie smartem allegro zapieprzy od tej kwoty także prowizję 

oznacz moderatorów

ilusion74
#9 Pomysłodawca#

generalnie poustawiaj także allegro minikurier inpost i allegro kurier inpost - w cenniku dostawy 🙂  wtedy we wszystkich ofertach korzystaj z tego cennika i załatwione 🙂 

oznacz moderatorów