anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro Smart- Dropshipping

SklepDekorantka
#7 Wielbiciel#

Witajcie,

sprzedaję w modelu dropshipping. Moje paczki wysyła hurtownia i jej za nie płacę.

Chcąc ustawić smarta musimy mieć 2 formy wysyłki allegro, za które rozliczamy się z allegro, co spowodowałoby, że za przesyłkę zapłacę podwójnie. Wiem, że inne sklepy, które współpracują z moją hurtownią mają smarta więc zapytałam jak to zrobić. Dostałam z hurtowni odpowiedź:

"Należy na platformie Allegro odznaczyć opcję kurierów, wtedy nie powinna Pani płacić podwójnie za dostawę. "

Czy ktoś mi powie o co chodzi, bo ja chyba jestem niemrawa, ale nie mam pojęcia co mam zrobić 😁😁😂

 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

kostas11
#21 Demiurg#

@SklepDekorantka musisz mieć smarta i przekazywać hurtowni poprawnie dane z mailem i wtedy nie zapłacisz na wysyłkę 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

SklepDekorantka
#7 Wielbiciel#

Już miałam ustawione allegro kurier DPD, naliczyło mi i na allegro i w hurtowni standardowo. Czyli za ok 20 przesyłek zapłaciłam podwójnie, zanim się zorientowałam. Teraz żadne odwołania i prośby o zwroty podwójnie zapłaconych przesyłek nikogo nie ruszają. Allegro moje odwołania zlewa i DPD również

oznacz moderatorów

SklepDekorantka
#7 Wielbiciel#

aaaa dodam, że wysyłają tylko kurierem i nie oferują w ramach naszej współpracy innej formy wysyłki.

oznacz moderatorów