anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro Smart, nowe zmiany?

allvarious
#7 Wielbiciel#

Czy coś się pozmieniało w Allegro Smart? W ostatnich dniach dwa razy zdarzyła mi się sytuacja, że klient kupił przedmiot za 12 zł i poszło Smartem za free. Podobnie dziwna sytuacja od strony kupna. Zawsze robię te same zakupy u tego samego sprzedawcy, zawsze wchodził Smart a dziś musiałem się nakombinować z ilościami i podzielić na dwa osobne zamówienia, bo nie chciało zaliczyć Smarta. O co chodzi?

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

xyz96
#21 Demiurg#

Jest promocja dla niektórych kupujących, mogą oni robić zakupy za 40 zł od wielu sprzedawców, więc na Ciebie mogło przypaść 12 zł. Promocja trwa do początku marca.

https://allegro.pl/pomoc/aktualnosci/zakupy-z-allegro-smart-jeszcze-taniej-sprawdz-szczegoly-trzech-...

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@allvarious Były promocje dla kupujących w Smarcie(dla wybranych), nie musiało to być 40zł, a kombinujesz bo sprzedawcy także"kombinują".

oznacz moderatorów

maxr01
#16 Inspirator#

allvarious - rozwiązania szukałbym raczej po stronie Allegro - a raczej błędów z funkcjonowaniem serwisie w ostatnim tygodniu (co najmniej). Oczywiście ze strony Allegro nie ma żadnych problemów - jedynym możliwym zgłoszeniem awarii jest brak możliwości zalogowania się.

To , że sprzedaż odbywała się w okienkach 11:00 do 14:00 , potem dopiero po17:00 to nie awaria.

To, że kupujący z dostępnych przesyłek SMART miał do wyboru jedynie list polecony - to też nie awaria (dziś, po rozmowie tel. kupująca anulowała zamówienie i złożyła nowe, wybierając już teraz dostępną przesyłkę paczkomat SMART), oczywiście to też nie jest wina Allegro, tylko jedynie "jakiegoś złośliwego duszka". To już trwa ze 2 tygodnie....

 

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów