anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro Smart po 25.04.2023

FW_Universal
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry.  Na swoich aukcjach oferuję przedmioty, z których większość ma wagę od 21 do 30 kg. Do 25.04.2023 r. w ramach SMART oferowałem wysyłki do paczkomatów (do 25 kg) oraz kurierem DPD.     Od dnia 25.04.2023 do przedmiotów o wadze do 20 kg  dołączyłem możliwość odbioru w punktach DPD pickup (ograniczenie wagowe maks 20 kg).   Po 25.04.2023 przy przedmiotach o wadze powyżej 20 kg zginęła mi ikona Smart (zostały przy tych ofertach metody dostawy do paczkomatów oraz kurier DPD).   Do 25.04.2023 przy ofertach o wadze do 25 kg klienci w 90 % wybierali opcję Allegro Smart do Paczkomatów.   Teraz nie mają takiej możliwości i sprzedaż tych przedmiotów spadła do 0 !!!!.    Czy jest jakiś sposób, aby Klienci nadal mogli za darmo wybierać opcję dostawy do paczkomatów przedmiotów o wadze od 20 do 25 kg?    

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@FW_Universal podaj proszę przykład takiej oferty. Po 25.04 Smart znikał w ofertach, które miały tylko jedną metodę z dostawą do punktu. Jeśli nie możesz dodać kolejnej, zostaw tylko opcje z dostawą kurierską, a Smart powinien pojawić się w ofertach w ciągu 24 godzin. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

FW_Universal
#7 Wielbiciel#
oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@FW_Universal dziękuję. Tak, jak wyjaśniłam, jeśli chciałbyś mieć smarta w takiej ofercie, możesz zostawić samą opcję dostawy kurierskiej. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

FW_Universal
#7 Wielbiciel#

90 % paczek o wadze 20-25 kg wysyłałem w Smarcie do paczkomatów. Po zmianach zasad zero sztuk.  

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@FW_Universal coś czuję że dla Ciebie nie zrobią wyjątku, albo tylko kurier i masz smarta albo dajesz według zmian z 25 kwietnia czyli dwa punkty 😞

A nie myślałeś dodać do towaru kosztu wysyłki i zrobić darmową dostawę paczkomatów ???

________
Κώστας
oznacz moderatorów