anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro Smart się nie włącza przy wyborze Allegro Punkty Poczta, Żabka, Orlen, Ruch

rafcikrh
#8 Zapaleniec#

Mam konto zwykłe - podano na stronie https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/informacje-dla-sprzedajacych/jak-zdefiniowac-cennik-dosta...  - "Jeśli masz konto zwykłe udostępnij w swoich ofertach co najmniej dwie z metod dostawy Allegro Smart! "

Jak mam udostępnione "Allegro Paczkomaty InPost" i "ORLEN Paczka" to wszystkie moje oferty są oznaczone jako Smart! natomiast jak zamienię "ORLEN Paczkę" na "Allegro Punkty Poczta, Żabka, Orlen, Ruch" to moje oferty tracą oznaczenie Smart! mimo, że na ww. stronie podano, że ta forma dostawy podlega Smart! (wszystkie pozostałe warunki mam spełnione).

DLACZEGO?

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

vonNogay
#16 Inspirator#

Prawdopodobnie opcja "Allegro Punkty Poczta, Żabka, Orlen, Ruch" podlega Smart tylko na kontach firmowych.

oznacz moderatorów

vonNogay
#16 Inspirator#

Sprawdziłem i opcja "Allegro Punkty Poczta, Żabka, Orlen, Ruch", wymagana do smarta, jest do zaznaczenia wyłącznie na koncie firmowym. Na koncie prywatnym jest "Punkty Poczta, Żabka, Orlen, Ruch", bez "Allegro". Nie da się więc udostępnić tej opcji ze smartem na koncie zwykłym, można tylko paczkomaty i ruch/orlen.

oznacz moderatorów