anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro smart - sprzedaż

mczerwinski3
#8 Zapaleniec#

Witam

Chciałbym podsumować to, co udało mi się zebrać odnośnie opłat za wysyłkę sprzedawanego przez nas produktu - nie mam pewności, czy wszystko dobrze rozumiem:

1. Wystawiamy produkt, ktoś go kupuje i pokrywa koszty przesyłki. 

2. Sześć wysyłek na kwartał mamy jako Smart co oznacza, że jeżeli ktoś nie ma Smarta albo towar jest poniżej 45 zł to płaci za przesyłkę, ale pieniądze te trafiają do naszej kieszeni.

3. Jeżeli ktoś ma Smarta i towar kosztuje 45zł + a my mamy niewykorzystany limit 6 przesyłek Smart to ta osoba nie płaci za produkt, my nie dostajemy nic.

3. Jeżeli wyczerpiemy na kwartał 6 darmowych przesyłek, osoba kupująca od nas produkt nie może skorzystać z opcji Smart, musi zapłacić za produkt a dla nas to nie jest problem (poza tym, że nasza oferta jest mniej atrakcyjna).

4. Jeżeli my aktywujemy permanentnego smarta na wysyłki, z tej opcji może skorzystać osoba kupująca (przy przesyłkach 45 +) i my wtedy pokrywamy 100% kosztów przesyłki nadanej w paczkomacie Inpost i 4,99 w paczkomatach Allegro One Box. Czy paczkomaty Inpost z adnotacją Allegro też zadziałają jak One Box?

Prosiłbym o ewentualną weryfikację tych informacji.

Pozdrawiam

Marek Cz

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

mczerwinski3
#8 Zapaleniec#

Czyli 4,99 nie tylko w wypadku Allegro One Box ale także Inpost?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Tak.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@mczerwinski3 

  1. Tak
  2. Tak ale po nadaniu Paczkomat InPost lub One box to doliczą Ci do salda więc wyjdziesz na 0 zł o ile nadasz przez allegro 
  3. Tak działa wtedy jako zwykła sprzedaż i kupujący płaci Ci za dostawy
  4. Paczkomat InPost lub One box działa tak samo, kupujący nic nie płaci Ty generujesz etykietę przez allegro a potem doliczają Ci 4,99 zł za każdą paczkę 🙂
________
Κώστας
oznacz moderatorów

mczerwinski3
#8 Zapaleniec#

A rozumiem - czyli na chwilę jakbym dostał tę kasę za wysyłkę ale kwestią czasu jest to, że mnie i tak tą kwotą obciążą. Dzięki

oznacz moderatorów