anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

brak dostaw smart jako zwykły sprzedajacy

FISHTINCA
#9 Pomysłodawca#

Witam

jestem zwykłym sprzedającym bez firmy

Od pewnego czasu nie mogę w swoich ofertach ustawić oferty z darmową dostawą smart.

Jak chciałem zmienić cene sprzedawanego przedmiotu ktory ma dostawe smart to po  edycji dostawa smart nie jest dostępna.Jak chcę wystawić nowe przedmioty to również nie mam dla nich dostawy smart.

Czy coś się zmieniło od pewnego czasu ?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

serwis-texas
#19 Nestor#

@FISHTINCA 

Rozumiem że nie aktualne, bo Twoje oferty mają dostawę SMART dla metod Inpost paczkomat, Orlen, Ruch?

oznacz moderatorów

FISHTINCA
#9 Pomysłodawca#

tak te oferty są z dostawą smart dla metod in post paczkomat orlen i ruch.

oznacz moderatorów

serwis-texas
#19 Nestor#

@FISHTINCA 

Czekaj, czekaj. Przecież cena sprzedawanego przedmiotu nie ma żadnego znaczenia na SMART.

Twoje wymogi do SMART mają się tak:

Warunki dotyczące ofert (konta zwykłe)

  • utwórz warunki zwrotu przedmiotu i dodaj je w ofertach
  • udostępnij w ofertach co najmniej dwie z metod dostawy Allegro Smart! - z 2 różnych grup (w tym minimum jedną, za którą kupujący płacą z góry) albo udostępniaj numery przesyłek dla co najmniej 50% wszystkich zamówień oraz co najmniej jedną metodę dostawy Allegro Smart!, za którą kupujący płacą z góry. Pamiętaj jednak, że numer przesyłki powinien być wprowadzony w deklarowanym w ofercie czasie wysyłki
  • w zakładce Ustawienia dostawy ustaw prawidłowe wartości dla metod dostawy, z których korzystasz.

Tutaj link kolejny link

https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/informacje-dla-sprzedajacych/jak-zdefiniowac-cennik-dosta...

 

Możesz wystawić coś dla testu? Możemy wtedy dojdziemy co jest nie tak?

oznacz moderatorów

FISHTINCA
#9 Pomysłodawca#

dzieki za pomoc .jutro zobacze co robie nie tak i dam znac.dzieki i pozdrawiam serdecznie

oznacz moderatorów

FISHTINCA
#9 Pomysłodawca#

chodzi mi o nowe oferty oraz gdy modyfikuje obecne wystawione.dlaczego nie dodaje mi opcji smart 

oznacz moderatorów