anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

brak metod dostawy z przedrostkiem Allegro

92pati92
#8 Zapaleniec#
Chciałabym poprawnie zdefiniować mój cennik dostaw jednak nie mam udostępnionych takich metod dostawy .....
dlaczego nie mogę wybrać metody Allegro Pocztex Kurier 48, Allegro Kurier DPD, Allegro Przesyłka polecona itd 
w moim cenniku są tylko pocztex kurier 48, kurier DPD, przesyłka polecona.... (nie ma przedrostka ALLEGRO)
czy to oznacza, że ja ktoś nie ma konta firmowego to nie może sprzedawać poprzez smart? 
 
Najlepsze w tym wszystkim jest to, że przez kilka miesięcy smart funkcjonował na 1 opcji Allegro Paczkomaty InPost (tylko to mam dostępne z przedrostkiem ALLEGRO) a teraz jak zgłosiłam sprawę dalej to nagle nie mam smarta na żadnej aukcji 
oznacz moderatorów
22 ODPOWIEDZI 22

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@92pati92  Wejdź jeszcze w Skuteczność wysyłki, pobierz raport i przeanalizuj dokładnie wszystkie swoje przesyłki, tam widać który numer nadania został zaliczony a który nie. Może to coś wyjaśni.

_____________
Kama
oznacz moderatorów

92pati92
#8 Zapaleniec#

@Kaliope_Brzeg  @kostas11  Bardzo dziękuję wam za pomoc.. od 2 dni szukałam odpowiedzi. Sprawa zgłaszana do allegro ale to jak walka z wiatrakami 🙂 
Pobrałam raport... wszystkie zamówienia z czasu urlopu zaniżają statystyki ... 
Swoją drogą to bez sensu ustawianie tego urlopu skoro nie jest to w ogóle brane pod uwagę ... jedynie korzyść dla kupującego ... nie wyobrażam sobie jak ktoś ma np 500 ogłoszeń i na czas urlopu ma w każdym zmieniać czas wysyłki ... no ale cóż my sprzedający to jak te szare myszki :)... nie pozostaje mi nic jak tylko czekać.
Dziękuję wam jeszcze raz i pozdrawiam

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@92pati92  No widzisz , przynajmniej wiadomo co się porobiło 😁  Czas wysyłki zmienić można hurtem, więc nie jest to aż taki problem.  Zmieniłam w blisko 5 tysiącach aukcji też w październiku i udało mi się statystyki uratować.

_____________
Kama
oznacz moderatorów