anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak oznaczenia SMART

marcus655
#1 Nowicjusz#

Witam
Wczoraj zniknęły mi oznaczenia SMART przy moich aukcjach. 
Nie mogę dojść dlaczego tak się stało, spełniam wszystkie warunki niezbędne by mieć to oznaczenia od dawna.
Proszę o pomoc

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

komis-bell
#21 Demiurg#

https://allegro.pl/dla-sprzedajacych/kategoria/allegro-smart

Uzupełnij cennik dostaw o wymagane metody.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nic nie zmieniałeś, najczęściej to metody dostawy!

Warunki dotyczące ofert (konta zwykłe)

  • Utwórz warunki zwrotu przedmiotu i dodaj je w ofertach. Podaj w tych warunkach adres zwrotu na terenie Polski, jeśli:

    • wysyłasz produkty z Polski oraz
    • oferujesz dostawę na terenie Polski.
  • Udostępnij w ofertach metodę Allegro Paczkomaty InPost z płatnością z góry.

  • Udostępniaj numery przesyłek dla co najmniej 50% wszystkich zamówień. Pamiętaj jednak, że numer przesyłki powinien być wprowadzony w deklarowanym w ofercie czasie wysyłki.
  • W zakładce Ustawienia dostawy ustaw prawidłowe wartości dla metod dostawy, z których korzystasz.
  • Warunki dotyczące sprzedaży

    Możesz uzyskać oznaczenie Smart!, gdy spełniasz przynajmniej jeden z poniższych warunków:

    • poziom jakości sprzedaży na Twoim koncie jest wyższy niż Neutralny lub co najmniej Neutralny na wszystkich Twoich kontach lub
    • masz co najmniej 5 unikalnych pozytywnych ocen transakcji (łapek w górę) w ciągu ostatnich 12 miesięcy oraz masz średnią ocen sprzedaży na poziomie co najmniej 98% lub
    • masz tytuł Super Sprzedawcy.

    Dodatkowo:

    • zadbaj o poprawną obsługę adresów mejlowych kupujących w systemie do zarządzania sprzedażą, z którego korzystasz oraz upewnij się, że są poprawnie przekazywane do firmy logistycznej – dowiedz się więcej na ten temat
    • terminowo reguluj opłaty za usługi Allegro
    • zadbaj o zgodność Twoich ofert z regulaminem Allegro i nie składaj kupującym propozycji zakupów poza Allegro.
oznacz moderatorów

marcus655
#1 Nowicjusz#

DZIĘKUJE! Oznaczenie wróciło, faktycznie brakowało mi 1 przesyłki kurierskiej w cenniku dostaw

oznacz moderatorów

Monika__L
#16 Inspirator#

Nie wiem

ja widze smart 

oznacz moderatorów