anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co mam zrobić żeby znowu funkcja smart była dostępna w moich ofertach za pośrednictwem dpd i inpost?

SUMA21
#7 Wielbiciel#

Cześć

Mam problem z funkcją smart. Przez jakiś czas na ogłoszeniu miałem widoczną usługę smart (wysyłkę robiłem dpd i inpostem). Po pewnym czasie smart zniknął z mojej oferty a nic nie przestawiałem w wysyłce. Dodam jeszcze ,że ustawiając wysyłkę ups i inpost funkcja smart się pojawia.  Co mam zrobić żeby znowu funkcja smart była dostępna w moich ofertach za pośrednictwem dpd i inpost.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

LEW433
#21 Demiurg#

@SUMA21 Żeby towar był z ikonką smart muszą być spełnione odpowiedni warunki, jak spełnisz to się pojawi automatycznie: https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/informacje-dla-sprzedajacych/co-zrobic-aby-moje-oferty-by... Tu masz jak ustawić cenniki dostaw:https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/informacje-dla-sprzedajacych/co-zrobic-aby-moje-oferty-by...

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@SUMA21 w ustawieniach dostawy musisz mieć „Allegro Paczkomaty Inpost” i „Allegro Kurier DPD”.🙂

Musisz podać ceny przesyłek paczkomat maksymalnie 8,99, a DPD max. 12,99.

oznacz moderatorów

SUMA21
#7 Wielbiciel#

W ustawieniach dostawy mam do wybory allegro paczkomaty inpost ale nie mam allegro kurier dpd tylko kurier dpd. W warunkach allegro smart pisze ,że trzeba podać nr. dostawy dla 50% zamówień, czy jak dodam nr. przesyłki z opóźnieniem to jest taka możliwość, że zawieszą mi usługę smart?

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@SUMA21 bardzo możliwe, że za brak numerów przesyłek odebrali ci smarta, jest to jeden z warunków posiadania go. Ale masz w swoich ustawieniach też złe nazwy i to też moze być powód.

Musisz mieć w ustawieniach dostaw Allegro Kurier DPD. Sprawdź dobrze.

oznacz moderatorów