anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czemu zniknął smart z moich ogłoszeń?

Buniafha
#7 Wielbiciel#

Witam, 

Sprzedałam w tym miesiącu 8 rzeczy ( 8 wysyłek z uwzględnionym smartem czyli wysyłka 0 zł) i nagle z pozostałych moich ogłoszeń zniknęla ikonka smart i wszędzie wrzuciło koszt wysyłki 8,99zł. Mam smart aktywny do marca przyszłego roku. Czyżby był limit na miesiąc że może być max 8 wysyłek ze smartem?

Pozdrawiam

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

medalik_2009
#17 Koryfeusz#

@Buniafha a nie spadła Ci jakość sprzedaży ostatnio?

oznacz moderatorów

Buniafha
#7 Wielbiciel#
Nie. Ale moze istotne jest to ze sprzedaję tylko na allegro lokalnie?
oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@Buniafha  bardzo istotne 😊

https://zobacz.allegrolokalnie.pl/smart

Jako sprzedający możesz wysłać, aż 8 przesyłek z darmową dostawą Smart! w czasie trwania promocji

_____________
Kama
oznacz moderatorów

Barbusia_2009
#2 Obserwator#

Witam , jestem nową osoba , która ma  zamiar sprzedawać   rzeczy.Czy  możesz mi wytłumaczyć , na czym polega ta opcja Allegro Smart ! Ztwojej informacji wywnioskowałam ,że tylko 8 przesylek jest darmowych, a następne wysyłki ile bedą kosztowały.Będą to rzeczy typu bluzki, spodnie , sukienki lub buty. Wszystkie te rzeczy chciałabym wysyłać przez paczkomat inpost Z góry dziekuje za info .

oznacz moderatorów

kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

Allegro Paczkomaty InPost - cena 8.99. Tylko nie pomyl się i nie zaznacz innego inpostu bo w innych jest wysyłka we własnym zakresie i dużo droższa. Promocja na smart jest okresowa. Jak dobrze pamiętam to to 8 wysyłek jest chyba na 2 miesiące. To już chyba 3cia tura tego. Ta kończy się 31.10.2022r. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Tam masz promocje tylko 8darmowych wysyłek ze Smartem i to jeszcze kupujący musi mieć także Smarta.

oznacz moderatorów