anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy istnieje możliwość wysłania na jednym liście smart towaru z dwóch różnych hurtowni?

4Everyone
#1 Nowicjusz#

Czy istnieje możliwość wysłania na jednym liście smart towaru z dwóch różnych hurtowni?

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@4Everyone Nie istnieje. Jak sobie to wyobrażasz?

Ula

Ula
oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@WREDZIA-W1hipotetycznie jest taka możliwość. Jak by jeden właściciel (sprzedawca) miał dwie hurtownie w tym samym budynku i kupujący mógł by się dogadać żeby było za jednym zamachem.

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@Client:44052296 Hipotetycznie to i na Jowiszu można wylądować. Sprzedawca wpisuje numery przesyłek i muszą mu się ilościowo zgadzać z zamówieniami.

Ula

Ula
oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

jakie pytanie taka głupia odpowiedz 😁

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

🤣

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@mdrogeria Wzniosłam się na wyżyny kultury i nie skomentowałam 😂

Ula

Ula
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

WREDZIA-W1 to- 🤣- nie była odpowiedź do Ciebie 😁

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

Tak @WREDZIA-W1 to nie było do Ciebie. To moja odpowiedz do pytania 4Everyon

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@mdrogeria No przecież wiem, że nie do mnie. Rozbawiło Cię pytanie pytacza. Ja miałam mu coś napisać, ale się ugryzłam w język, dlatego napisałam, że wzniosłam się na wyżyny😀

Ula

Ula
oznacz moderatorów

_Justinee_
#2 Obserwator#

I raczej się nigdy nie wzniesiesz. Za wysoki poziom.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@4Everyone oczywiście, niech hurtownia A dostarczy towar do hurtowni B lub na odwrót i pójdzie na jednym liście smart 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

maxr01
#17 Koryfeusz#

A ja całkowicie nie rozumiem pytania zadanego przez założyciela wątku. Przecież działając w "dropie" musisz uwzględnić takie sytuacje. Musisz to skalkulować w cennikach dostaw - oczywiście, są one nieco "chore" lecz ten problem leży po stronie sprzedającego - Allegro nic w tym temacie nie pomoże. Teraz jesteś "w plecy" - ot, taki prezent z korzystających z "dropa".

Z tym samym problemem borykają sie również inni sprzedawcy na All - kupujący może zamówić towary z np 20-tu aukcji i wybrać opcję wysyłki listem poleconym. I jeszcze SMARTA mu do tego zaliczy.

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów