anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy mogę sprzedawać z smart - paczka orlen, nie mając konta firmowego?

kluczdosteam
#7 Wielbiciel#

kluczdosteam_0-1641068966958.png

Okej udostępnie metodę dostawy z Smart, jednak czy jak ktoś kupi metodą ORLEN Paczka, to jak mam ją nadać? Czy będzie to jak w przypadku InPost, że mam kliknąć Nadaj paczkę Allegro InPost i jestem przekierowany na stronę InPost? Nie chcę później płacić za przesyłkę po nie będę mógł jej nadać poprzez Smart Orlen. Jak wejdę na strone orlenu to jest tam tylko informacja o smarcie dla firm a na stronie allegro jednak jest ta opcja dla kont zwykłych.

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

LEW433
#21 Demiurg#

Nie wszystkie dostawy muszą być ze Smartem, czyli wysyłasz za opłatą bez Smarta tymi metodami.

Jakie metody udostępnić, gdy masz konto zwykłe

Udostępnij w swoich ofertach co najmniej dwie z metod dostawy Allegro Smart! – z 2 różnych grup (w tym minimum jedną, za którą kupujący płacą z góry) albo udostępniaj numery przesyłek dla co najmniej 50% wszystkich zamówień oraz co najmniej jedną metodę dostawy Allegro Smart!, za którą kupujący płacą z góry. Pamiętaj jednak, że numer przesyłki powinien być wprowadzony w deklarowanym w ofercie czasie wysyłki.

oznacz moderatorów

kluczdosteam
#7 Wielbiciel#

No ale ja chce mieć te metodę z Orlen w smarcie, tylko czy ja będę mógł nadać przesyłkę w Smart bez firmy.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@kluczdosteam  aby wygenerować etykietę i nadać przesyłkę metodą ORLEN paczka na koncie zwykłym możesz skorzystać z usług brokera lub nadać ją wypełniając ten formularz. Twoja oferta z metodą ORLEN Paczka będzie miała oznaczenie Smart!, jeśli w cenniku ustawisz maksymalnie 6,70 zł. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

kluczdosteam
#7 Wielbiciel#

No ale jak z rozliczeniem wtedy, na ich stronie jest po cenie ponad 6,70. Jak klient kupi coś z Orlen Smart, to gdzie ja to nadam, bo nie będę płacił 10zł za przesylke bo klient nic nie zapłaci za dostawe.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@kluczdosteam za przesyłkę Smart! nadaną metodą ORLEN paczka otrzymasz od nas 5,71 zł brutto (za przesyłkę dla zamówień poniżej 100 zł), do 4,71 zł brutto (za przesyłkę dla zamówień od 100 zł). Reszta pozostaje do rozliczenia z przewoźnikiem. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

kluczdosteam
#7 Wielbiciel#

Czyli te środki zostaną mi przyznane tam gdzie są rozliczenia z allegro? A poza smart ta przesyłka kosztuje tyle ile tam jest na stronie orlen, czy dla osób bez firm jest jakoś taniej z allegro?

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@kluczdosteam Tak, rozliczenie za taką przesyłkę znajdziesz w tej zakładce Środki i historia operacji

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

kluczdosteam
#7 Wielbiciel#

A poza smart ta przesyłka kosztuje tyle ile tam jest na stronie orlen, czy dla osób bez firm jest jakoś taniej z allegro?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@kluczdosteam poza Smart! maksymalna cena, jaką możesz ustawić w ofercie to: 8,60 zł dla opcji płatnej z góry i 11,06 zł dla opcji z pobraniem.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

kluczdosteam
#7 Wielbiciel#

Ja się pytam ile to kosztuje a nie ile mogę sobie ustawić... Czy allegro ma jakieś wynegocjowane ceny z orlen jak z inpost? Czy muszę płacić pełną stawkę?

oznacz moderatorów