anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy na Allegro mogę utworzyć zbiórkę pieniędzy dla siebie?

Client:104742778
#7 Wielbiciel#

Доброго дня! Вибачте що я українською. Я хотів би що ви допомогли мені розмістити оголошення для збору коштів. Дякую велика Польща за допомогу. Дякую за те що ви робите. Дякую що допомагаєте у тяжкий час. Я знаю що ви добрі люди, адже я цілий рік жив у Польщі. Жив я у місті Згеж та Лодзь. Через ваш сайт я б хотів створити повідомлення про фінансову допомогу. В залишився без роботи, в мене вже закінчились гроші. В мене інвалідність тому я не в армії і не кожна робота мені мені підходить. Я хотів би що б ви допомогли мені створити оголошення на вашому сайті з проханням допомогти фінансово. Я б надав свої банківські реквізити для переказів. Щоб кожен бажаючий міг перевести мені кошти, хоч трохи. Якщо коштів буде достатньо я зможу допомогти і близьким. Я два тижні працював у благодійному фонді і допомагав знедоленим. Допомагав тим хто не може купити собі їсти, інвалідам, безпритульним і так далі. Зараз в мене немає чим їздити до цього фонду. Зараз немає коштів на дорогу і життя. Дякую за увагу і за розуміння 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:104742778 Привіт. На Allegro ми вже зібрали понад 8 мільйонів злотих на допомогу Україні (включаючи 2 мільйони злотих, пожертвуваних Allegro): https://charytatywni.allegro.pl/pomoc-ukrainie.

Ми бажаємо вам добра, але Allegro — це веб-сайт продажів. Неможливо створити колекцію.

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Client:104742778
#7 Wielbiciel#

Тобто я не зможу створити оголошення для того щоб допомогли мені?

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

ні. Створити таку рекламу неможливо. Якщо вам потрібна матеріальна чи фінансова допомога, ви повинні повідомити у відповідний офіс і задокументувати свою важку життєву ситуацію.

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Client:104742778
#7 Wielbiciel#
Добре. Дякую за допомогу. Мирного неба Вам і нам. Мир
oznacz moderatorów