anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Darmowa wysyłka Smart

szczesciara_2006
#7 Wielbiciel#

Dlaczego mimo posiadania 5 pozytywnych opinii od kupujących wystawionych w ostatnich 30 dniach nie mam opcji darmowej wysyłki Smart na moich aukcjach?

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Zwrotu nie udostępniłaś - dlatego.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@szczesciara_2006 jeśli oceny są unikalne to smart pewnie wskoczy jutro bo ostatnia - piąta  wpłynęła dzisiaj . Na 5 ocen wszystkie są z treścią ..... hmmm to ewenement  ,ale może demonizuję . Nie udostępnione zwroty , a to warunek .

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Nie zwróciłeś uwagi, że ona ma prywatne. Tu wskakuje od razu. ona nie ma zwrotów. Nie wiem czy jeszcze jest promocja na brak komentarzy. Ale jak zakładałam to ledwie 2 miechy temu to jedyne co zrobiłam to udostępniłam inposta i zwroty i smart wskoczył od razu bez niczego. 

oznacz moderatorów

szczesciara_2006
#7 Wielbiciel#

Czyli posiadając konto prywatne bez możliwości zwrotu mogę korzystać z darmowej wysyłki czy nie? Bo teraz już nie wiem..

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@szczesciara_2006 musisz udostępnić zwroty , nie musi to być 14 dni jak w przypadku firm , ale jest to warunek , aby Twoje oferty miały oznaczenie ,,smart ,,

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Nie możesz. Przyjmowanie zwrotów jest warunkiem wysyłania smart przesyłek. Nikt Cię nie zmusi do ich włączenia ale jak włączysz to musisz respektować. 

oznacz moderatorów

szczesciara_2006
#7 Wielbiciel#

Dziękuję za pomoc.

oznacz moderatorów