anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dopłata do przesyłki, zmiana opłaty transportowej.

pecela
#16 Inspirator#

Dostałem fakturę od apaczki za zmianę opłaty transportowej po weryfikacji przesyłki przez przewoźnika (na 11,81 zł). Przesyłka była ze smartem do paczkomatu. 

Przesyłka miała poprawnie podany e-mail kupującego.  W ten sposób dołożyłem do transakcji. Allegro nie obciążyło mnie dopłatą wg cennika Smart. Jak mam płacić za przesyłki Smart, to już wolę podnieść ceny i dać darmową dostawę, bo instytucją charytatywną nie jestem, aby sponsorować koszty wysyłki.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@pecela przykro mi, ale nie będę mogła tego sprawdzić, jest to kwestia do wyjaśnienia z Apaczką, ponieważ to oni naliczyli dodatkową opłatę. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

pecela
#16 Inspirator#

Właściwie, to refakturacja opłaty naliczonej przez InPost. To wygląda jakby Allegro nie rozliczyło się z InPostem, więc obciążyli mnie.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@pecela to tak nie działa. Skontaktuj się proszę z Apaczką, a gdy otrzymasz od nich informację skąd to naliczenia i będziesz chciał to wyjaśniać z nami, napisz do nas za pomocą tego formularza

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

pecela
#16 Inspirator#

Zgodnie z cennikiem Smart powinniście naliczyć mi 1,19 zł dopłaty, a póki co nic nie naliczyliście (tylko prowizję i opłatę transakcyjną). Przesyłka z lutego.

oznacz moderatorów