anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dwa odrębne zamówienia na ten sam adres- czy mogę nadać w jednej paczce?

DC43Sklep_pl
#9 Pomysłodawca#

Witam,

mam dwa zamówienia od tego samego klienta z dostawą na ten sam adres, czy mogę wysłać towar w jednej paczce? 

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

Client:44052296
#21 Demiurg#

@DC43Sklep_pl Możesz wysłać w jednej paczce ale nie polecam bo jeżeli są to dwa oddzielne zamówienia to lepiej wysłać w dwóch oddzielnych paczkach bo polecą Ci statystyki/jakość sprzedaży.

Ale decyzja należy do Ciebie

oznacz moderatorów

DC43Sklep_pl
#9 Pomysłodawca#

Dzięki za odpowiedź, właśnie pod tym kątem pytam, ale niestety najpierw wysłałem, a dopiero później pomyślałem 😕 

oznacz moderatorów

Teriaca
#9 Pomysłodawca#

Jak się wpisze ten sam numer nadania w dwóch zamówieniach to allegro uzna za wysłane tylko jedno? Tzn czy system sprawdza czy każdy wprowadzony numer nadania jest unikatowy?

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Teriaca niby twierdzą że muszą to być unikatowe numery listów przewozowych.

oznacz moderatorów

Teriaca
#9 Pomysłodawca#

Tyle to wiem. Pytaniem jest czy to w praktyce jest sprawdzane.

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@DC43Sklep_pl a jak masz ustawiony cennik? Bo jak 1szt w paczce, to system policzy ci jedną jako  niewysłaną.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

DC43Sklep_pl
#9 Pomysłodawca#

Mam ustawione do 4 sztuk, ale klient kupił oddzielnie po jednej sztuce i bez namysłu wysłałem dwa zamówienia razem

oznacz moderatorów

lwowl
#10 Popularyzator#

@DC43Sklep_pl Problemem może być też sam klient który może stwierdzić że dostał tylko jedno zamówienie + "gratis". A nie swoje dwa zamówienia. Dokumentacja pakowania?

oznacz moderatorów

DC43Sklep_pl
#9 Pomysłodawca#

Powiadomiłem klienta i potwierdził, że złożył dwa zamówienia przez pomyłkę, wysłałem w drugiej paczce gratis żeby nie psuć sobie statystyk

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@DC43Sklep_pl tu nie ma co kombinować bo obrywa jak zawsze sprzedawca, masz 3 paczki nadajesz trzy, klient prosi o wstrzymanie wysyłki, - prosisz o anulowania, bo oberwiesz po statystykach 😞 Itp.

________
Κώστας
oznacz moderatorów