anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dzień dobry dziś zauważyłem, iż allegro usunęło smart dostawy, czym jest to spowodowane ?

Lesna_Chata
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry dziś zauważyłem, iż allegro usunęło smart dostawy, czym jest to spowodowane ?

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

kostas11
#21 Demiurg#

@Lesna_Chata albo nie masz kuriera jako drugiej metody albo nie uzupełniasz numerów przesyłek, lub coś padło w allegro 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Lesna_Chata
#8 Zapaleniec#

Właśnie nie wiem, nigdy jeszcze nie miałem takiej sytuacji, numery przesyłek uzupełniam od razu po opłaceniu listu, może allegro się sypie...

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Lesna_Chata a faktura allegro opłacona ? 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Jak nie zmieniłeś metod dostawy to powód jest inny.

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Prywatne konto to sam paczkomat powinien być smart. Chyba ze numerów przesyłek nie dodajesz w terminie....  W sumie nie wiem czy czegoś nie pozmieniali, bo wczoraj podobny post był i też konto prywatne z paczkomatem...

oznacz moderatorów

Lesna_Chata
#8 Zapaleniec#

Lesna_Chata_1-1690209834658.png

Raczej to nie metody dostaw.. chyba, że dla allegro to za mało

 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

Dzień dobry @Lesna_Chata! Chodzi o metody dostawy. Mając konto zwykłe, aby w ofertach był Smart! konieczne jest udostępnianie dwóch metod dostawy z dwóch różnych grup w odpowiednich przedziałach cenowych lub udostępnianie numerów przesyłek dla przynajmniej 50% wszystkich zamówień oraz co najmniej jedną metodę dostawy Allegro Smart!, za którą kupujący płacą z góry. 
W przypadku Twoich ofert te warunki nie są spełnione, dlatego nie ma w nich oznaczenia Smart! Sprawdź proszę maksymalne ceny dla metod dostawy w podlinkowanym artykule.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Lesna_Chata
#8 Zapaleniec#

Numery przesyłek z działu zamówienia są wszystkie uzupełnione, jeśli chodzi o ostatnie zamówienie o numerze 74e08490-2152-11ee-96f6-47563c448a1c kupujący anulował płatność więc oddałem kupującemu pieniądze, otrzymałem również rabat transakcyjny za to zamówienie. Które zamówienia nie mają numeru przesyłki ?

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

No właśnie. Ma paczkomat za 9.99 i mówi, ze dodaje numery w terminie. Czyli według tego co piszesz powinien mieć smart. Reszta nie ma znaczenia, bo nie są warunkami koniecznymi na prywatnym tylko dodatkiem. Focia na potwierdzenie...

Screenshot_17.png

 

 

oznacz moderatorów

Lesna_Chata
#8 Zapaleniec#

Teraz to jakiimś cudem smart wpadł, nie wiem o co chodzi już .... dziękuję za wszelką pomoc ❤️ 

oznacz moderatorów