anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Generowanie 2 etykiet do jednego zamówienia

MAMY ROZWIĄZANIE!
FabryKa_Klockow
#9 Pomysłodawca#

Witam,

Ostatnio miałem problem z wygenerowaniem 2 etykiet do jednego zamówienia. Chodzi o aukcje na której klient kupił 4 przedmioty, produkt był gabarytowy więc cennik dostawy ustawiłem maksymalnie 2 przedmioty w paczce. W allegro po zakupie była informacja że przesyłki będą dwie ale w menadżerze paczek etykieta wygenerowała się tylko jedna. W czym jest problem ? Gdzie mam szukać drugiej etykiety ?  Oczywiście chodzi o opcję SMART cennik mam ustawiony na 8,99 paczkomat i 10,95 kurier.

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
xyz96
#21 Demiurg#

@FabryKa_Klockow 

Spróbuj tej metody;

Należy zrobić tak:

  1. Być zalogowanym na stronie manager.paczkomaty.pl
  2. Przejść do zakładki "Import Allegro InPost"
  3. Zmienić typ pokazywanych przesyłek z "niewygenerowane" (domyślne) na "wygenerowane"
  4. Wtedy pokażą się wszystkie wygenerowane przesyłki
  5. Zaznaczyć Kupującego i postępować jak przy generowaniu pierwszego listu, czyli "przygotuj" i "opłać"
  6. Powtarzać aż do uzyskania odpowiedniej ilości listów przewozowych

oznacz moderatorów
FabryKa_Klockow
#9 Pomysłodawca#

Nie jestem pewien czy to rozwiąże problem drukując dwa razy listy przewozowe będą miały ten sam numer i nie nadam drugiej paczki po tym samym kodzie, czy się mylę ?

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@FabryKa_Klockow Nie przejmuj się tym. Wiele osób korzysta z tej metody, którą podał kiedyś sam InPost. Spróbuj.

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@FabryKa_Klockow  drugi list wygeneruje się z innym numerem

oznacz moderatorów
FabryKa_Klockow
#9 Pomysłodawca#

Czyli nie wybierać importuj z allegro a moje przesyłki i przygotuj wiele kopiując adres email klienta z allegro żeby przesyłka poszła w smarcie ?

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

Możesz ręcznie podać dane kupującego (poprawnie wpisać paczkomat odbiorczy i adres e-mail) lub postąpić zgodnie z instrukcją 

  • Przejść do zakładki Import Allegro InPost
  • Zmienić typ pokazywanych przesyłek z niewygenerowane na wygenerowane
  • Wtedy pokażą się wszystkie wygenerowane przesyłki
  • Zaznaczyć Kupującego i postępować jak przy generowaniu pierwszego listu, czyli przygotuj i opłać

Wygeneruje Ci się drugi list z nowym numerem

oznacz moderatorów
maxr01
#17 Koryfeusz#

Prawidłową odpowiedź już uzyskałeś od xyz96 -

pkt. 5 - wpisujesz login kupującego i generujesz dodatkową wysyłkę - jeśli będzie dodatkowo platna - to Ci się wyświetli. Otrzymasz list przewozowy o innym numerze.

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów