anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Grudzień brak nawet jednej sprzedaży smart

mrpartner
#12 Orędownik#

Nie wiem czy to błąd w allegro ale na 50 aukcji sprzedanych brak nawet jednej paczki smart w cenie 0 zł   ? 

UWAGA nie piszę o artykułach poniżej 40 zł ! 

Allegro dziś odpisało, że należę do smart i u mnie wszystko ok ...

Trochę dziwne ... bo już w styczniu są... 

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

Totulo
#10 Popularyzator#

@mrpartner Patrząc na snapshoty Twoich aukcji w grudniu, nie miałeś Smarta (nie spełniałeś pewnie wymogów). Udostępniałeś tylko 3 rodzaje dostaw tak naprawdę - paczkomat za 8,99 zł, kurier DPD (podwójnie) za 12,99 i 16,00 oraz kurier DPD pobranie za 19,00.

oznacz moderatorów

mrpartner
#12 Orędownik#

No w styczniu już są sprzedaże z wysyłką 0 zł.

To na grudzień dali inne wymogi? 

oznacz moderatorów

Totulo
#10 Popularyzator#

@mrpartner Wymogiem utrzymania Smarta dla sprzedawcy jest m.in. min. 98% poleceń albo status Super Sprzedawcy. Patrząc po Twoich ocenach, jesteś na styku, więc pewnie w grudniu się nie załapałeś, bo miałeś poniżej 98% poleceń.

oznacz moderatorów

mrpartner
#12 Orędownik#

Raczej nie, bo nie dostałem dawno negatywa, a paczki były realizowane ok.
Może po prostu miałem samych klientów bez smart paczki ? 

Patrzę teraz ,że pierwszy raz w życiu mam jakość sprzedaży na poziomie DOBRY 🙂 , ale i tak nie przysługuje mi super sprzedawca, bo mam odpowiedzi w terminie 90 % a nie 99%.

Szkoda tylko ,  że jak klient napisze i od razu zadzwoni to ja kasuje ten mail , albo np że dwa razy napisze pytanie te same to bez sensu jest odpowiadać dwa razy... ale ten temat już był wałkowany ...

Wracając do tematu trochę to dziwne bo smart  paczka zawsze jest na poziomie 60% .

 

 

oznacz moderatorów

Totulo
#10 Popularyzator#

@mrpartner 


@mrpartner  napisał(a):

Może po prostu miałem samych klientów bez smart paczki ? 

Nie, nie. Mówię Ci, że nie miałeś Smarta w grudniu - możesz to sprawdzić na snapshotach z tamtego miesiąca. Może ostatniego negatywa dostałeś dawno, ale nie miałeś wystarczającej liczby pozytywów, żeby wyjść poza 98%. Teraz masz 98,1%, a ostatnio dopiero uzbierałeś większą ilość pozytywnych opinii.

oznacz moderatorów

mrpartner
#12 Orędownik#

 "możesz to sprawdzić na snapshotach z tamtego miesiąca"  ? gdzie to sprawdzić ?

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@mrpartner w zakładce ,, zamówienia od kupujacych zejdź do grudnia i kliknij w nazwę jakiegokolwiek zakupionego produktu , zobaczysz swoją ofertę z grudnia .

oznacz moderatorów

mrpartner
#12 Orędownik#

No i brak ikonki smart przy grudniowych aukcjach. 
Jak kliknę na zobacz aktualną ofertę jest ikonka smart.

Ciekawe za co mi zabrali ?  aż napiszę do nich bo negatywa to dostałem ostatniego 11 sierpnia...

Zawsze coś wymyślą by nas pogrążyć... 

oznacz moderatorów

Totulo
#10 Popularyzator#

@mrpartner Przecież od rana Ci tłumaczę, że nie miałeś opcji Smart w grudniu 🙂

Jeszcze raz napiszę: ostatniego negatywa być może otrzymałeś dawno, ale miałeś zbyt mało pozytywnych ocen, żeby zrekompensować straty wcześniejszych negatywów. 

W listopadzie dostałeś tylko 10 ocen, w grudniu 15 i dzięki temu pewnie przekroczyłeś próg 98%.

oznacz moderatorów

mrpartner
#12 Orędownik#

Dane z ostatnich 30 dni. Ostatnia aktualizacja: 

Twój poziom jakości sprzedaży 525 / 1000 Dobry

Jak wyświetlić historię np na 20 Grudnia ? da się ? 

oznacz moderatorów

Totulo
#10 Popularyzator#

@mrpartner Złóż zapytanie do supportu - mi tylko tak udało się historyczną jakość odczytać. Ale poziom jakości sprzedaży to nie do końca to, czego szukasz. Liczy się aktywny status SS albo 98% procent poleceń.

oznacz moderatorów

mrpartner
#12 Orędownik#

Odpowiedź od allegro "Nie mam możliwości sprawdzenia statystyk na grudzień."

no to klops...

oznacz moderatorów