anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Informacja dotycząca Paczkomatów

lodziarzpl
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry. Proszę o informację jak wygląda sytuacja, jeżeli na swoich aukcjach włączymy Allegro Paczkomaty Inpost żeby pozostać w programie smart a dotychczas korzystaliśmy z Paczkomatów Inpost? Czy klient, który ma wykupiony pakiet smart widzi jedną i drugą opcję? Nie chcielibyśmy doprowadzić do takiej sytuacji, że klient wybiera Paczkomat inpost i później ma pretensje, że płaci za przesyłkę. 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

mdrogeria
#21 Demiurg#

usuń Paczkomat inpost z oferowanych dostaw .

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@lodziarzpl Kupujący widzi znaczek Smart przy dostawie paczkomatem. Jeśli ten znaczek tam jest, to korzysta ze Smarta. Jeśli znaczka nie ma, nie korzysta.

Zobacz to; https://allegro.pl/pomoc/aktualnosci/zmiany-na-allegro-od-4-stycznia-3Am3DjEykHM

oznacz moderatorów

serwis-texas
#19 Nestor#

@lodziarzpl 

Chwileczkę, bo tu Allegro robi dobry misz masz.

W cenniku usługa nazywa się Allegro Paczkomaty InPost, a na Allegro wyświetla się jako Paczkomat InPost.

Wy macie włączone Allegro Paczkomaty Inpost. Wg mnie musisz doprecyzować pytanie.

oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

@serwis-texas już nie ma widocznego przedrostka Allegro z poziomu oferty. Obie formy paczkomatu będą miały w ofercie taką samą nazwę, ale wyświetlona będzie ta forma dostawy do paczkomatu, która będzie tańsza, tylko trzeba mieć na uwadze teraz to, że po zmianach smart będzie dostępny tylko w dostawach Allegro Paczkomaty.

 

No i dwa szybkie przykłady

1)

Allegro Paczkomat: 8,99 zł

Paczkomat InPost 24/7: 8,00 zł (ten wyświetli się w ofercie, bo jest tańszy)

 

2) 

Allegro Paczkomat: 7,99 zł (ten wyświetli się w ofercie, bo jest tańszy)

Paczkomat InPost 24/7: 8,00 zł

oznacz moderatorów

serwis-texas
#19 Nestor#

@DarkStoorM 

No to takie właśnie jest proste i intuicyjne. 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

obawy @lodziarzpl są jak najbardziej słuszne , miałem podobne sytuacje po wprowadzeniu smarta . Dwie opcje paczkomatów w tym jedna bez smart . Telefony , maile , pretensje .Usunąłem z tabeli dostaw paczkomaty bez smarta i problem nie istnieje 

oznacz moderatorów