anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak rozliczyć Allegro paczka Orlen w Smart! na koncie zwykłym?

oskar070
#7 Wielbiciel#

Na aukcji aby Smart działał ustawilem paczkę allegro Orlen i koszta są 7,30 a na stronie Orlenu zaczynają się od 11zl. Jak nadać przesyłkę za tą cenę co chcę allegro lub czy są zwracane jakoś pieniądze 

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@oskar070 tu warto przede wszystkim zwrócić uwagę, że jako prywatny sprzedający możesz oferować metodę dostawy ORLEN paczka, a nie Allegro ORLEN paczka (ta wymaga podpisania umowy z przewoźniekiem i trzeba mieć konto firmowe).
Przy koncie zwykłym wygląda to tak, że sprzedający sam negocjuje z przewoźnikiem i rozlicza się bezpośrednio z nim. W regulaminie ORLEN Paczka jest informacja, że z usługi mogą korzystać osoby fizyczne i nie muszą podpisywać umowy. Jeśli chodzi o rozliczenia to znajdziesz je tutaj

la_nika_0-1665911354661.png
Są to kwoty, które zwracamy za przesyłkę w ramach Allegro Smart!, które rozliczasz sposobem Allegro Mix. W przypadku tych metod, koszty dostawy rozliczasz bezpośrednio z przewoźnikiem, a my przelewamy ci część środków na pokrycie tych kosztów. Znajdziesz je w zakładce Środki i historia operacji.

Za pierwszą przesyłkę z zamówienia zwrócimy Ci kwotę, którą wskazujemy w tabeli dla zamówienia o konkretnej wartości. Za każdą kolejną przesyłkę zwrócimy Ci kwotę z tabeli dla zamówienia o wartości od 80 do 199,99 zł. Nie dotyczy to zamówień z przedziałów od 40 do 59,99 zł i od 60 do 79,99 zł. W ich przypadku za każdą kolejną przesyłkę z zamówienia zwrócimy Ci taką samą kwotę.

Reszta pozostaje do rozliczenia z przewoźnikiem.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów