anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak skonfigurować SMART na zwykłym koncie (nie firmowym) dla przesyłek kurierskich?

andrzeja16
#7 Wielbiciel#

Proszę o informacje czy korzystając ze zwykłego prywatnego konta allegro można wysyłać przesyłki ze sprzedanym towarem kurierem korzystając z usługi SMART. Moje przesyłki są dość duże i muszą być dostarczane przez kurierów. Próbowałem na moim prywatnym koncie odpowiednio skonfigurować warunki przesyłki, jednak nie mam dostępnych wysyłek kurierskich wymaganych aby oferta została oznaczona jako SMART. Uprzejmie proszę o pomoc.

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

kostas11
#21 Demiurg#

@andrzeja16 z tego co widzę to może być problemem 😞

  • udostępnij w ofertach co najmniej dwie z metod dostawy Allegro Smart! - z 2 różnych grup (w tym minimum jedną, za którą kupujący płacą z góry) albo udostępniaj numery przesyłek dla co najmniej 50% wszystkich zamówień oraz co najmniej jedną metodę dostawy Allegro Smart!, za którą kupujący płacą z góry. Pamiętaj jednak, że numer przesyłki powinien być wprowadzony w deklarowanym w ofercie czasie wysyłki

Jak nie dodajesz numerów przesyłek to musisz dodać paczkomat do ofert żeby był smart 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów