anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak to jest z Allegro Smart? Czy ta opcja obejmuje wyłącznie firmy?

mitsu1996
#7 Wielbiciel#

No właśnie. Jak to jest. Czy ta opcja obejmuje wyłącznie konta firmowe? Natknęłam się na opisanych sprzedawców jako "prywatny sprzedawca" a opcja Smart jest w ofercie.

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

serwis-texas
#19 Nestor#

@mitsu1996 

A kto powiedział że to tylko dla konta firma?

https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/informacje-dla-sprzedajacych/co-zrobic-aby-moje-oferty-by...

Masz tam wyszczególnione, konto firma, konto zwykłe.

A tutaj dla lokalnie

https://allegro.pl/lokalnie/smart

oznacz moderatorów

mitsu1996
#7 Wielbiciel#

No fajnie ale mam dodane inposty, odbiór osobisty, sama posiadam smarta i dalej cennik pokazuje cene za wysyłkę.

oznacz moderatorów

serwis-texas
#19 Nestor#

@mitsu1996 

No ale czytamy :). Nie po to linkowałem 🙂

  • udostępnij w ofertach co najmniej dwie z metod dostawy Allegro Smart! - z 2 różnych grup (w tym minimum jedną, za którą kupujący płacą z góry) albo udostępniaj numery przesyłek dla co najmniej 50% wszystkich zamówień oraz co najmniej jedną metodę dostawy Allegro Smart!, za którą kupujący płacą z góry. Pamiętaj jednak, że numer przesyłki powinien być wprowadzony w deklarowanym w ofercie czasie wysyłki
  • w zakładce Ustawienia dostawy ustaw prawidłowe wartości dla metod dostawy, z których korzystasz.

 

oznacz moderatorów

mitsu1996
#7 Wielbiciel#

Czytane, czytane. Udostępniony mam paczkomat, kurier mini inpost i odbiór osobisty. Porównuje to do podobnej oferty gdzie ktoś ma paczkomat smart, odbiór osobisty i płatnego kuriera inpost i nic więcej. Ale ma zwroty ustawione, więc może tutaj tkwi problem.

oznacz moderatorów

mitsu1996
#7 Wielbiciel#

Dobra, wiem już, nie mam zwrotów ustawionych.

oznacz moderatorów

serwis-texas
#19 Nestor#

@mitsu1996 

Pytanie tylko czy warto, jako osoba prywatna pozwalać na odstąpienia dla SMARTa 🙂

oznacz moderatorów

mitsu1996
#7 Wielbiciel#

Jeżeli to jest warunek dla smarta to oczywiście nie warto. Wykonuje przedmioty z żywicy, niejednokrotnie duże gabaryty i czasem poświęcam na samo zabezpieczenie i pakowanie ok 1 godz. Nikt mi nie da gwarancji, że kupujący będzie równie skrupulatny i towar wróci w stanie w jakim wyjechał. Tym bardziej że kiedyś się ugięłam, przyjęłam zwrot i przedmiot wrócił uszkodzony. No nic, dzięki za chęć pomocy.

oznacz moderatorów

serwis-texas
#19 Nestor#

@mitsu1996 

Powodzenia 🙂

oznacz moderatorów