anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak ustawić dostawę Allegro Standard?

gaczkovsky
#7 Wielbiciel#

Witam serdecznie,

Widzę, że regulaminy się pozmieniały i warunki ofert smart również. Mam pytanie, ponieważ obecnie, aby oferta była w Smart musi zostać udostępniona opcja dostawy z Allegro Standard. Czy te opcje dostępne są tylko dla kont biznesowych czy dla indywidualnych również? Chciałem sprzedać towar z konta indywidualnego (nie posiadam działalności) lecz nie mogę wybrać opcji Allegro Kurier DPD, bądź innej z Allegro Standard, ponieważ wyskakuje mi komunikat, że ta opcja nie jest dostępna dla mojego konta. Czy to jakiś błąd czy konta indywidualne nie mają już szans na wystawienie oferty w smart? 
Pozdrawiam,

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

xyz96
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

gaczkovsky
#7 Wielbiciel#

Tak, jest napisane:
"Jeśli masz konto zwykłe udostępnij w swoich ofertach co najmniej dwie z metod dostawy Allegro Smart! – z 2 różnych grup".
Problem polega na tym, że o ile dostawę poprzez paczkomat mogę wybrać o tyle przy próbie wybrania jakiejkolwiek opcji z grup Odbiór w punkcie lub Przesyłka kurierska wyskakuje mi błąd, że moje konto nie ma możliwości wybrania tej opcji dostawy. Dlatego szukam rozwiązania dlaczego otrzymuje taki komunikat. 

oznacz moderatorów