anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak ustawić rozliczanie paczek inpost smart

Mattwedd
#7 Wielbiciel#

Po uruchomieniu allegro smart na swoim koncie dla kupujących prawdopodobnie płacę podwójnie za paczki.

Zarówno na FV z Inpostu w abonamencie mam dodatkowo liczone, jak i Allegro pobiera swoją opłatę. Czy można to ustawić by Inpost rozliczany był tylko przez Inpost'a, a nie dodatkowo przez allegro?

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Mattwedd rozumiem, że nadajesz przesyłki przez Managera przesyłek InPost? Czy przekazujesz wówczas poprawny e-mail kupującego z Allegro? Czy korzystasz z opcji importowania zamówień z Allegro?

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Mattwedd
#7 Wielbiciel#

Nie, nadaję bezpośrednio przez Allegro.

Wszystko robię przez umowę połączenia konta inpost z ALlegro poprzez numer konta i inne dane ktore byly potrzebne.

I mam fakturę na ktorej widnieją zarówno zamówienia abonamentowe jak i te allegro. A powinny przynajmniej w większości pasować do mojego abonamentu. A widzę, ze allegro również za paczki nalicza opłatę

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Mattwedd czy możesz podać przykład zamówienia, za które naliczenie było i na umowie  z przewoźnikiem i w rozliczeniach z nami? 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Mattwedd
#7 Wielbiciel#

inpost.jpg

Takie dane na FV.

oznacz moderatorów

fox_paws
#12 Orędownik#

Na fakturze z InPostu masz przesyłki, które nie są Smart.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Mattwedd jeśli nadajesz tylko na allegro to jesteś prawdopodobnie w plecy o koszt abonamentu bo w nim nie rozlicza paczek allegrowych 😞

A allegro pobiera tylko dopłaty do smarta, paczek poza smartem nie rozlicza allegro 😞 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Mattwedd
#7 Wielbiciel#

Nadaję głównie na allegro, aczkolwiek też poza nim. Czasem faktycznie jestem w plecy, ale nie mam możliwości jeszcze przez 3 miesiace zerwać z nimi umowy, za dużo babrania. Poczekam.

 

Dzięki za wiadomość.

oznacz moderatorów