anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak wysłać worek 20kg o niestandardowym kształcie by nie zostać naliczonym przez dodatkowe opłaty?!

FasterSklep
#7 Wielbiciel#

Cześć. Długo zabiegałem o to by moje oferty były oznaczone SMART, i fakt sprzedaż podskoczyła, wysyłka bardzo wygodna po czym po tygodniu dostałem zestawienie kar od DPD za - waga powyżej 10kg, to w waga powyżej 20kg, niestandardowy kształ. Generalnie kilkanaście sprzedaży okupione stratą. 

Jak wysłać taką paczkę kurierem by nie płacić kar? Widzę że inni użytkowincy korzystają z kuriera wysyłając dokładnie taki sam produkt, rozumiem że omijają opłaty? Może inny przewoźnik nie robi problemów? 

Prosze o pomoc

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

Client:44052296
#21 Demiurg#

@FasterSklep z tego co mi wiadomo paczka powinna mieć kształt sześcianu.

oznacz moderatorów

_Likos_
#21 Demiurg#

@FasterSklep  jedyne wyjście- kupić odpowiednie pudła kartonowe i w nie pakować produkt.

oznacz moderatorów

FasterSklep
#7 Wielbiciel#

Dobrze, a co z wagą? Np. DPD dolicza za wagę powyżej 15, powyżej 20. Czy to standard?

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@FasterSklep na wysyłkach allegro doliczanie do przekroczonej wagi to standard.

W DPD to wygląda tak

Dopłata do usługi Allegro Kurier DPD do paczki o wadze powyżej 10 do 15 kg (wagi rzeczywistej lub gabarytowej)
DPD_N39_KURIER_NADWAGA_10_15
1,49 zł
Dopłata do usługi Allegro Kurier DPD do paczki o wadze powyżej 15 do 20 kg (wagi rzeczywistej lub gabarytowej)
DPD_N40_KURIER_NADWAGA_15_20
1,99 zł
Dopłata do usługi Allegro Kurier DPD do paczki o wadze powyżej 20 do 25 kg (wagi rzeczywistej lub gabarytowej)
DPD_N41_KURIER_NADWAGA_20_25
2,99zł
Dopłata do usługi Allegro Kurier DPD do paczki o wadze powyżej 25 do 31,5 kg (wagi rzeczywistej lub gabarytowej)
DPD_N42_KURIER_NADWAGA_25_31_5
3,99 zł
oznacz moderatorów

Sojiro
#12 Orędownik#

Wliczyć kwotę dopłat w cenę towaru chyba jedynie.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Ale to są dodatkowe koszty! trzeba wliczyć w cenę.

oznacz moderatorów