anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak zamówić grupowo podjazd kuriera DPD (dla kilku paczek)

Azarah
#7 Wielbiciel#

Witam. Nadaję paczki przez Baselinkera. Czy da się na koniec zamówić podjazd DPD dla kilku paczek ?

Czy muszę jak dotychczas wchodzić w każde zamówienie osobno i klikać "zamów podjazd"?

W narzędziu "wysyłam z allegro" działało to perfekcyjnie...

Pytając na czasie, nie umieli mi wyjaśnić jak to jest, jeśli chodzi o Baselinkera.

 


Pozdrawiam,

Łukasz

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Azarah, niestety nie mamy wglądu do narzędzia wewnętrznego. Najlepiej dopytać administratora tego narzędzia. 

W Wysyłam z Allegro masz opcję "Nadaj wiele", która pozwala nadać do 20 przesyłek i zamówić wspólny podjazd.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

Azarah
#7 Wielbiciel#

 Przecież narzędzie wysyłam z allegro już nie działa. Czy ja o czymś nie wiem?

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Azarah , działa - udostępniliśmy sprzedającym nowy wygląd narzędzia. 🙂

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

Azarah
#7 Wielbiciel#

Ok, rozumiem. Jednak nie ma tam opcji zaznaczenia przesyłek i zamówienia zbiorczego podjazdu, co umożliwiało poprzednie narzędzie. Trochę uciążliwe jest wchodzenie w każde zamówienie i wybieranie "zamów podjazd". Szkoda, poprzednie narzędzie pod tym względem było rewelacyjne. 🙂

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Azarah, opcja, o której wspomniałam powyżej ("nadaj wiele), pozwala na zbiorcze nadanie paczek, tj. grupowanie i zbiorcze zlecenie podjazdu. Jest to funkcja analogiczna do tej, o której wspominasz. 🙂

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

Azarah
#7 Wielbiciel#

No właśnie tam jest taka opcja jak się nadaje z narzędzie - mi chodzi tylko o zbiorczy podjazd, bo nadaję przez baselinkera. Opcji samego grupowego podjazdu raczej tam nie ma? Chyba, że ja nie umiem tego zrobić? 

oznacz moderatorów

CaseFriendly
#8 Zapaleniec#

dokładnie tego samego właśnie szukam, nie widzę rozwiązania. Mam wygenerowanych kilka etykiet, jednak ani w allegro nie można tego zrobić (robiąc nadanie kreator chce kolejne etykiety wygenerować i dopiero tam jest podjazd kuriera, bezsens). W baselinker mam ustawione godziny odbioru, do tego brak wpisanego punktu odbioru, nikt nie przyjeżdza.

 

Udało Ci się rozwiązać ten problem?

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@CaseFriendly Cześć 🙂 Z poziomu nowej zakładki Zamówione przesyłki (Wysyłam z Allegro) możesz grupowo zlecić podjazd kuriera dla wielu przesyłek jednocześnie – także dla różnych przewoźników. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

CaseFriendly
#8 Zapaleniec#

Świetnie! Dziękuję za szybką odpowiedź. Zamówiony, co ciekawe wybrałem 14-16. Na infolinii mi powiedzieli, że do 13:00 maksymalnie. Zobaczymy 🙂

Pozdrawiam

oznacz moderatorów

CaseFriendly
#8 Zapaleniec#

To teraz jeszcze drugie ważne pytanie, jak zamówić kuriera na drugi magazyn? Bo tylko dane rejestrowe firmy są jako nadawca i nie widzę opcji zmiany, jeśli nie ma, to może taka sugestia 😉

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@CaseFriendly W książce adresowej w ustawieniach Wysyłam z Allegro możesz ustawić kilka adresów różnych magazynów. Potem w trakcie nadawania przesyłki, w sekcji "nadawca" możesz zmieniać dowolnie adres przekazania z tych, które są zapisane. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

CaseFriendly
#8 Zapaleniec#

Znalazlem ten mały link ustawienia w ktorym jest ta ksiazka adresowa (ledwo widoczne). Dodalem adres jednak dla wygenerowanych juz etykiet nie mam mozliwosci zmiany adresu nadania. Rozumiem ze to podczas tworzenia etykiet musi byc odpowiedni adres wybrany? Generalnie to np w paczkomatach jest punkt odbioru i niezaleznie od adresu nadawcy wskazuje gdzie ma podjechac kurier. Chyba ze u mnie nie dziala, albo czasu potrzebuje na przetworzenie 🙂

oznacz moderatorów