anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak zdobyć materiały kurierów do przesyłek Allegro : foliopaki, koperty , naklejnki-filiki do listów

www-tonery-net
#7 Wielbiciel#

Proszę o informację , czy Allegro organizuje , załatwia materiały do przesyłek z Allegro . Wysyłam DPD, FEDEX, DHL i inne , ale nie mamy w co włożyć nawet listu przewozowego, a kierowcy nie chcą dawać. Proszę o pomoc

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

ares_
#14 Krzewiciel#

@www-tonery-net 

Jeżeli nie masz podpisanej swojej umowy np. z DPD lub Fedex to materiałów nie dostaniesz. Musisz się zaopatrzyć we własnym zakresie.

oznacz moderatorów

sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@www-tonery-net jak znajdziesz źródło darmowych opakowań czy etykiet to daj znać, każdy chętnie skorzysta. 

oznacz moderatorów

mirex2005
#12 Orędownik#

@www-tonery-net możesz cos wybrać w  Allegro_pack

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@www-tonery-net Kangurki A6 do listów przewozowych kupisz na Allegro > pewnie A5 też > ja kupiłem opakowanie 1000 szt za 80 zł i mam spokój na parę ładnych lat > kangurki są infotaru, ale to nie ma żadnego znaczenia > wkładam listy DHL

Wszystkie materiały typu kartony, etykiety, kangurki, foliopaki kupisz na Allegro > trzeba tylko poszukać.

oznacz moderatorów

rozik2
#11 Animator#

To nie są darmowe materiały.

Trzeba płacić.

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@www-tonery-net Nie kupuj materiałów bezpośrednio w firmach kurierskich > liczą jak za zboże > tak jak napisałem > kupiłem 1000 kangurków za 80 zł, a DPD w tym czasie chciało 20 zł za 100 szt.

A kierowcy nie chcą dawać, bo sami dostają tyle co "kot napłakał" > firmy im też nie dają > a jak dają to po 10 szt "na wszelki wypadek"

oznacz moderatorów

SanexHurtowBHP
#12 Orędownik#

darmowe były 10 la temu te czasy się już skończyły 

oznacz moderatorów

koltat
#11 Animator#

Teraz za darmo nie ma już nic, jedynie klient Allegro ma darmową wysyłkę w Smart, a nie to też nie, bo za smarta musiał zapłacić, a dopłaty do smarta wyliczone są w cenę produktu.

-None-
oznacz moderatorów