anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kolosalne prowizje i dopłaty do paczek

PartsPC_pl
#8 Zapaleniec#

Nie wiem czy to żart, ale Allegro ściąga od nas (sprzedawców) kasę do smarta kupionego przez klienta ?

Nie dość że klient nie płaci za wysyłkę bo ma smarta to na sprzedawcom każe dopłacać do tych przesyłek ?
Ja bym się chętnie zgodził, ale niech allegro nam przysyła kartony, folie, wypełniacze itd...

Najlepsze jest to że mają swój sklep i mogą strzelić taką cenę że zwykły sprzedawca się zesra...

okurwa.png

 

Mam kupić za X zł, doliczyć koszty pakowania, doliczyć prowizję allegro, doliczyć swoją marżę (oczywiście im większa cena tym więcej **piiip** sobie kasuje) i sprzedać towar klientowi...

Dramat 😞

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

xyz96
#21 Demiurg#

No tak. Klienci ze Smartem mają wszystko powliczane w cenę towaru i cieszą się z "darmowych" dostaw 🙂 

oznacz moderatorów

PartsPC_pl
#8 Zapaleniec#

Ogromny problem się robi jak allegro wystawia ten sam towar w niższej cenie niż TWOJA pomimo że jest najtańszą ofertą....

Zazwyczaj cena np - 200 zł, Twoja cena - 195 zł, Cena allegro - 190 zł....

Paranoja....

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@PartsPC_pl Cześć. O zmianach informowaliśmy w aktualnościach.  Od 1 lutego 2022 roku pobierana jest stała kwota w zależności od metody dostawy. 

Pamiętaj również, że udostępnianie darmowych dostaw i zwrotów kupującym w ramach Allegro Smart! nie jest obowiązkowe i masz możliwość wyłączenia oznaczeń smartowych w swoich ofertach. W tym celu możesz napisać do nas przez ten formularz

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

PartsPC_pl
#8 Zapaleniec#

Tak, czytałem te bezsensowne oferty dla sprzedających, dramat :<

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@PartsPC_pl no gratuluję , teraz się o tym dowiedziałeś ? Ustal ceny na takim poziomie abyć wychodził do przodu lub dopłacaj do interesu ..... tylko jak długo jeszcze ?

oznacz moderatorów

PartsPC_pl
#8 Zapaleniec#

Dostałem maile z informacją 😉 Tutaj chodzi o fakt sponsorowania przesyłek klientom....

oznacz moderatorów

DeamonX
#7 Wielbiciel#

Wykup Smarta jako klient, to zaoszczędzisz...

oznacz moderatorów