anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Komunikat dotyczący prac serwisowych w InPost

InPost
Ekspert InPost

Pomimo planowanych prac serwisowych w terminie 1–2.05.2021 w godz. 08:00-02:00, będzie można bez problemu odbierać paczki z Paczkomatów przy pomocy kodu QR lub kodu odbioru. 🙂

Aplikacja InPost Mobile będzie, na czas prac, działać w trybie offline – nie zostaniecie automatycznie wylogowani i będziecie mogli sprawdzić otrzymane wcześniej kody odbioru i kody QR.

W trakcie przerwy nie będzie możliwości tworzenia, opłacania i umieszczania przesyłek w Paczkomatach.

Dla komfortu osób odbierających przedłużymy (o czas trwania prac) terminy odbiorów paczek umieszczonych w Paczkomacie , ważności etykiet oraz kodów zwrotu.

Szczegółowe informacje znajdziecie 👉 https://inpost.pl/komunikat-2

Dziękujemy za wyrozumiałość!

Zespół InPost

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

Dampol24_pl
#10 Popularyzator#

Mamy 3 Maja godzina 12  i dalej nie działa powiązanie konta allegro z inpost brak możliwości  stworzenia etykiet pięknie długi weekend masę paczek człowiek by sobie przygotował wszystko żeby we wtorek wysłać  wszystkie paczki a tu lipa i zero jakiejś informacji

oznacz moderatorów

_Likos_
#20 Guru#

@InPost  niestety nie działa jest taki komunikat:

 - Trwa uzyskiwanie dostępu... Upewnij się, że połączyłeś konto na stronie Allegro!

Przy próbie "powiąż ponownie" wyskakuje:

Wystąpił nieoczekiwany błąd. Proszę spróbować później.

 

Będzie działać ????? i Kiedy ????

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Każda wyrozumiałość ma swoje granice te już w tym przypadku zostały przekroczone.

oznacz moderatorów

roznosci-pl
#8 Zapaleniec#

Kiedy zacznie działać strona ???? To jakieś jaja

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

To nie jaja tylko smutna rzeczywistość ,potrafią tylko sprawnie podnosić koszty a nie usuwać usterki (awarie).

oznacz moderatorów

FalaPlanty
#10 Popularyzator#

Ktoś pomoże, dziś taki komunikat mam :

"Trwa uzyskiwanie dostępu... Upewnij się, że połączyłeś konto na stronie Allegro!"

oczywiście konto powiązane I doopa 

oznacz moderatorów

FalaPlanty
#10 Popularyzator#

Udało się, a zrobiłem tak:

Strona Inpost:

Allegro/inport allegro inpost/ zarządzanie kontami / powiąż ponownie

 

potem Ja używam do obsługi allegro Edge - ustawienia/pliki cookie i uprawnienia witryny / znaleźć inpost i resetuj uprawnienia.

 

Może komuś pomoże, pozdrawiam 🙂 

 

oznacz moderatorów

landtoys
#9 Pomysłodawca#

Potwierdzam, taka metoda u mnie zadziała, próbowałem inne i nic nie pomogło, za radą FalaPlanty zadziałało od ręki

Serdecznie dziękuję, można wrócić do pracy

oznacz moderatorów

InPost
Ekspert InPost

@_Likos_ @Dampol24_pl @mwmonety @roznosci-pl @I--PGBUD--I 

W przypadku dalszych problemów w pierwszej kolejności prosimy o wykonanie następujących czynności: 

1. włączenie w przeglądarce zezwolenia na "wyskakujące okienka",
2. wyczyszczenie „ciasteczek” i historii przeglądania w przeglądarce,
3. zamknięcie wszystkich okien i ponowne uruchomienie przeglądarki,
4. odznaczenie opcji "Powiąż moje konto z Allegro" w zakładce "Moje Dane",
5. zalogowanie w trybie "incognito" w najnowszej wersji przeglądarki Google Chrome (CTRL+SHIFT+N) lub Firefox (CTRL+SHIFT+P),
6. zalogowanie do Managera Paczek przez konto Allegro lub przez dane konta Managera Paczek.
7. ponowne powiazanie konta

Powyższe czynności powinny umożliwić prawidłowe korzystanie z Managera Paczek. 

Jeśli nadal będą występować utrudnienia bardzo prosimy o przesłanie zgłoszenia z podaniem komunikatu błędu, skanem ekranu i loginem konta na adres pomoc@inpost.pl.  Zgłoszenia będą weryfikowane indywidualnie. 

Przepraszamy za powstałe utrudnienia. 

oznacz moderatorów

roznosci-pl
#8 Zapaleniec#

Przydała by się jakaś informacja co kiedy i dlaczego mam kupę roboty a tu jak zwykle du.pa

w zeszłym roku to samo było - a później że przesyłki nie terminowo wysłane żal na prawdę

oznacz moderatorów

I--PGBUD--I
#9 Pomysłodawca#

14:43 nadal brak możliwości wykonania etykiet gdyż cały czas ten sam komunikat o próbie uzyskania dostepu

oznacz moderatorów

_Likos_
#20 Guru#

Mi sie udało. Po komunikacie o braku połaczenia otworzyłem zarzadzanie kontami i odświezylem powiązanie. Potem odczekałem kilka minut i zaczeło działać.

oznacz moderatorów