anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Koszt allegro smart inpost paczkomat oraz dpd

motor-expert
#7 Wielbiciel#

Cześć.

Jestem nowym sprzedającym ostatnio dostałem smarta i chciałbym się zapytać o koszty(jak je liczyć itp.). Poniżej foto mojego cennika dostaw.  I teraz pytanie. Zakładając że mam sprzedałem przedmiot za 70zł oraz 140zł i w obu wypadkach została wybrana usługa smar inpost paczkomat gabaryt B.  Czyli za przedmiot 70zł allegro wystawi mi fakturę na 2,79zł a za 140zł fakture na 4,49? Dobrze myślę i na dobre wartości tabeli? Sumasumarum za obie przesyłki zapłacę 2,79+4,49 *za samo smart nie liczac prowizji)?  


motorexpert_0-1693250070406.png

 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

Client:44052296
#21 Demiurg#

@motor-expert tak dolicza Ci do rachunku.

oznacz moderatorów

motor-expert
#7 Wielbiciel#

@Client:44052296 dokładnie te kwoty co podałem wg tej tabeli i środkowy rekord? czyli Allegro Paczkomaty InPost.

Kolejna sprawa, kiedy mi wystawia fakturę? Pod koniec miesiąca?

motorexpert_0-1693250477311.png

 

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@motor-expert lew wstawił link jakie obowiązują dopłaty do smart. fakturę za obecny miesiąc dostaniesz w następnym. Najpierw 1 dnia miesiąca przyjdzie email o konieczności uregulowania rachunku (bez paniki) a następnie po 2-3 dniach wystawia Ci fakturę z 14-dniowa data płatności. Jak masz konto firma to chyba od lutego będą już automatycznie ściągać płatności z pieniędzy zgromadzonych na AF.

oznacz moderatorów

milka1234567890
#17 Koryfeusz#

A to jest następne pytanie, Fv dostajesz od Allegro oczywiście, płatność do 15.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Tak, ile zależy od wartości sprzedanego towaru, więc doliczą zgodnie z tabelą.https://allegro.pl/dla-sprzedajacych/allegro-smart-zasady-rozliczen-0K6XkWDOeCP#inpost

oznacz moderatorów

maxr01
#17 Koryfeusz#

Sprzedałeś 2 przedmioty. Za każdy z nich zostaniesz obciążony kwotą prowizji + kwotę za SMART, za którego Allegro pobiera opłatę od kupujących i od sprzedających. Gdyby mogli, to pewnie pobieraliby jeszcze od przeglądających oferty, niestety, na razie jeszcze się nie da tego zrobić, ale w przyszłości to niewykluczone.

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów