anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Koszt przesyłek Smart

MAMY ROZWIĄZANIE!
ADRENO_sklep
#7 Wielbiciel#

Witam.

Mam pytanie początkującego. Sprzedaję pewien towar w kwocie 60 zł. Mam zaznaczone, że do każdej sztuki towaru oddzielna przesyłka. Jeżeli ktoś kupuje 1 szt to dopłata do paczkomatu wynosi 0,99. Gdy ktoś kupi 2 sztuki to mogę wygenerować 2 etykiety. Koszt wtedy to 2x 0,99 czy ? A jeżeli wysyłałbym jedną paczką to koszt dopłaty 2,49?

Pozdrawiam 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
LEW433
#21 Demiurg#

Jeżeli masz 1szt-jedna przesyłka więc sam sobie odpowiedz.

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@ADRENO_sklep jak ktoś w jednym zamówieniu weźmie 2 szt. czyli razem za 120 zł a masz że wysyłasz oddzielnie to dopłacisz 2 x 2,49 zł 😞 Było to już zgłaszane ale nie wiem czy to poprawili 😉

________
Κώστας
oznacz moderatorów
ADRENO_sklep
#7 Wielbiciel#

Bez sensu to jest... ale Dzięki za odpowiedź 

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@ADRENO_sklep no jest bez sensu już to zgłaszali, były dyskusje itp. więc jak masz możliwość wpakowana w jedną paczkę 2,3,4 szt. to tak ustaw 🙂 bo jak klient kupi np. 5 szt. a masz ustawione 5 paczki to dopłacisz 5 x 4,99 zł 

________
Κώστας
oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@ADRENO_sklep korekta będą troszku mniej brali bo od 1 sierpnia zaoszczędzisz nawet 4 zł 😄

Co zmienimy

1 sierpnia zmienimy sposób naliczania opłat za kolejne przesyłki z zamówienia w ramach Allegro Smart!, które rozliczasz zarówno sposobem Allegro Standard, jak i Allegro Mix.

Za pierwszą przesyłkę z zamówienia zapłacisz kwotę, którą wskazujemy w tabeli dla zamówienia o konkretnej wartości. Za każdą kolejną przesyłkę naliczymy kwotę z tabeli dla zamówienia o wartości od 80 do 199,99 zł.

Zmiana ta nie dotyczy zamówień z przedziałów od 40 do 59,99 zł i od 60 do 79,99 zł. W ich przypadku za każdą kolejną przesyłkę z zamówienia zapłacisz taką samą kwotę.

 
________
Κώστας
oznacz moderatorów