anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

kurs Akademii Allegro - Allegro SMART nie działa

MAMY ROZWIĄZANIE!
JoyrayActive
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry, kiedy kurs znów zostanie uruchomiony?

Pozdrawiam

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12
LEW433
#21 Demiurg#

U mnie działa.

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@JoyrayActive ten kurs działa 🙂 Znajdziesz go tutaj

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
JoyrayActive
#8 Zapaleniec#

@la_nika dzięki za odpowiedź 🙂 Ale u mnie nie działa... Po kliknięciu, kurs próbuje się załadować, po czym pojawia się pusta biała strona...

Czy mogę prosić abyście przyjrzeli się dlaczego tak się dzieje i rozwiązali problem? Zależy mi na tym kursie 🙂

Pozdrawiam! 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@JoyrayActive spróbuj proszę skorzystać z innej przeglądarki i jeśli to pomoże to wyczyść pamięć podręczną przeglądarki, z której korzystasz 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
JoyrayActive
#8 Zapaleniec#

Użycie innej przeglądarki pomogło, dziękuję za pomoc!

Pozdrawiam 🙂

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@JoyrayActive Bardzo się cieszę i dziękuję za informację! 😊
Miłego dnia! 🌞

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
JoyrayActive
#8 Zapaleniec#

@la_nika, mam pytanie odnośnie uruchomienia "Allegro Smart! dla sprzedających".

Ukończyłam kurs i chciałabym już ustawić cenniki dostaw tak, by były zgodne z regulaminem Smart. Moja wątpliwość dotyczy tego, czy funkcja Smart uruchomi się automatycznie po ustawieniu cenników, gdyż mam drugie konto na mój NIP, które jest nieużywane i niepowiązane z kontem głównym. Regulamin programu "Allegro Smart! dla sprzedających" stanowi, że Sprzedający "nie ma kont powiązanych lub minimum 1 powiązane konto sprzedającego (które jest zarejestrowane na ten sam NIP) ma oznaczenie Smart! na ofertach".

W związku z tym chciałabym upewnić się, że to drugie niepowiązane i nieużywane konto nie będzie stanowiło przeszkody w skorzystaniu z programu.

Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam! 🙂

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@JoyrayActive sprawdziłam i jeśli sprawa dotyczy konta, z którego tutaj piszesz to wszystko oki i Smart! powinien Ci wskoczyć i jutro być widoczny w ofertach 🙂 Daj proszę znać, gdyby się nie pojawił. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
JoyrayActive
#8 Zapaleniec#

@la_nika dziękuję, działam i jutro dam znać czy wszystko ładnie śmiga 🙂

Pozdrawiam i miłego popołudnia! 🙂

 

oznacz moderatorów
JoyrayActive
#8 Zapaleniec#

@la_nika Smart! działa, pojawia się automatycznie przy zmianie cennika 🙂

Mam pytanie odnośnie wysyłki przez Allegro Paczkomaty InPost. W materiałach szkoleniowych podane było, że ta metoda dostawy objęta jest sposobem rozliczeń Allegro Standard, jednak przy ustalaniu cennika nie widzę tej możliwości.

Można ustawić Allegro Paczkomaty InPost jedynie jako Oferta specjalna Allegro - InPost. Czy w związku z tym sama muszę podpisać umowę z InPost, czy jednak nie muszę i mogę wysłać paczkę przez Wysyłam z Allegro?

Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam 🙂

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@JoyrayActive bardzo się cieszę, że Twoje oferty są Smart!
Już wyjaśniam jak sprawa się ma z Allegro Paczkomaty InPost. Tak, jest to metoda rozliczana w ramach Allegro Standard (czyli są specjalne wynegocjowana stawki i rozliczasz się z nami). 
Aby dodać tą metodę do cennika dostaw wybierz proszę "Allegro Paczkomat InPost" z oferty specjalnej. Tutaj trzeba zwrócić uwagę, że musi być dopisek "Allegro", bo później w punkcie "odbiór w punkcie" jest też metoda "Paczkomat InPost" i to nie o tą chodzi 🙂

la_nika_0-1657791573784.png

Możesz nadać tą przesyłkę w Managerze przesyłek i jeśli podasz (i to jest najważaniejsze) poprawny allegro mail kupującego, rozliczysz ja z nami. Tutaj więcej na ten temat. 

Ale jeśli chcesz nadawać przesyłki Allegro Paczkomaty InPost w Wysyłam z Allegro to konieczne będzie podpisanie umowy z InPost i dodanie jej tutaj w części "Umowy własne". 
Tylko tutaj też trzeba zwrócić uwagę, że jeżeli chcesz, żeby te przesyłki były rozliczone z nami na naszych stawkach to pamiętaj proszę, aby przy dodawaniu umowy własnej zaznaczyć "Używaj oferty dla sprzedawców Allegro", bo w przeciwnym wypadku przewoźnik wystawi fakturę na pełny koszt przesyłki.

Więc nie musisz podpisywać umowy tylko jeśli będziesz nadawać przesyłki przez narzędzie InPost 🙂 Mam nadzieję, że pomogłam, a w razie dalszych pytań, polecam się 😉 
Pozdrawiam serdecznie! 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
JoyrayActive
#8 Zapaleniec#

@la_nika dziękuję, teraz rozumiem o co chodzi 🙂 czyli Manager przesyłek.

Pozdrawiam! 🙂

oznacz moderatorów