anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

kwota zakupu poszerzona o usługi dodatkowe

Client:43468852
#7 Wielbiciel#

Dodanie do globalnej kwoty zakupu usługi dodatkowej oferowanej przez sprzedawcę.np. montaż osłony ekranu iPhone oferowana usługa w kwocie 20 zł jak dodać do ceny ogólnej przy braku wyznacznika na stronie zamówienia itp.

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

ZibiK30
#18 Luminarz#

@Client:43468852 Może utwórz osobno usługę i stwórz zestaw do zakupu.

Zobacz jak to wygląda u jakiegoś przykładowego sprzedawcy, który proponuje dodatkowy produkt do kupowanego

https://allegro.pl/oferta/ladowarka-do-acer-aspire-5720z-5730g-5730z-5732z-9566800814

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów

Client:43468852
#7 Wielbiciel#

Na stronie mojego zakupu nie mam takiej opcji. Mam tylko "Dodaj do koszyka "i "Kup teraz". W obu przypadkach zaznaczenia danej opcji zostaję przekierowany na stronę realizacji zamówienia gdzie nie mam możliwości dodania określonej kwoty za dwie usługi dodatkowe ,poza " Zapakuj na prezent" co mnie nie interesuje. Oferowana usługa przez sprzedawcę " przygotowanie do pracy i montaż" nie mają wyznacznika w postaci "okienka" -dodaj kwotę za usługę. Mimo to dziękuję za troskę i wskazanie możliwości rozwiązania problemu. Napisałem do działu technicznego Allegro /formulaż kontaktowy/ - czekam na odpowiedź !

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Client:43468852  chodzi o stworzenie oferty która będzie usługą. I z tego tworzysz zestaw . @ZibiK30 podał Ci przykład ja wygląda oferta z 

Kup w zestawie

oznacz moderatorów