anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Naliczanie przez pocztex kwot prawie 26 zł do przesylki

Gosiazdr1
#7 Wielbiciel#

Poczta stosuje proceder naliczania kwot prawie 26 zł do wysyłki smart złodziejstwo 

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13

LEW433
#21 Demiurg#

🤔

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Gosiazdr1 a co to za paczka?

  • Wymiar
  • Kształt
  • Waga
  • Dodatkowe oznaczenia

Od tak nie naliczają . Podaj więcej szczegółów. 

oznacz moderatorów

Gosiazdr1
#7 Wielbiciel#

Kwota 25.99 do wszystkich paczek nadawanych w smart Waga do 1kg wymiary 30x25 foliopak nazwa usługa niestandardowa 

oznacz moderatorów

Gosiazdr1
#7 Wielbiciel#

To nauczka dla wszystkich ja usunęłam wszystko związane z pocztexem ze smarta złodziejstwo przedmiot sprzedany za 45 zl a dla pocztex 25.99 i 1.99 za smart 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Gosiazdr1 to po co zaznaczasz niestandardowa paczka przy nadaniu ???

________
Κώστας
oznacz moderatorów

serwis-texas
#19 Nestor#

@Gosiazdr1 

Hola, hola. Jak dla wszystkich? Od roku czasu nie dostałem żadnej dopłaty w ramach usługi Allegro Pocztex. Po prostu robisz coś źle.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Gosiazdr1 jak oznaczasz niestandard lub rzeczywiście paczka ma nieregularny kształt to Ci naliczają . Przez 12 lat z kawałkiem od Poczty miałem 1 / słownie - jedną / dopłatę , ale jak najbardziej słuszną .

oznacz moderatorów

Gosiazdr1
#7 Wielbiciel#

Zgada się ale usunęłam z ofert wszystko związane z pocztą nie interesuje już mnie ich oferta pocztex już bynajmniej na mnie nie zarabia i tyle

oznacz moderatorów

Gosiazdr1
#7 Wielbiciel#

Tak nikt nie powiadamia o cenie jeżeli zaznaczysz paczkę wymiar niestandardowy myślałam że foliopak do takich się zalicza poczta i tak sama określa czy paczka jest standardowa czy nie i w tym problem

 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Gosiazdr1 przecież masz w regulaminie który zatwierdzasz że znasz co logowanie https://allegro.pl/regulamin/zalacznik/4#czesc-v-koszty-dostawy-i-uslug-dodatkowych

Przesyłka niestandardowa
PP_N4_PRZES_NSTAND
25,99 zł

 

Więc nie rozumiem skąd ta obraza, skoro wybierasz opcję niestandardowa to liczą 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

excessively-frug
#12 Orędownik#

Daj więcej informacji o Tychy dopłatach

Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich.
Andrzej Sapkowski, Krew elfów
oznacz moderatorów

Gosiazdr1
#7 Wielbiciel#

Nie zaznaczaj opcji niestandardowa bo tyle liczą zreszta poczta sama to określa to i tak się nie dowiesz jaka to paczka 

oznacz moderatorów