anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie generuje darmowej przesyłki do paczkomatu

Luxxp
#10 Popularyzator#

Witajcie, mam taki problem z generowaniem etykiety w menadżerze inpostu. Klient kupił produkty w allegro, system podzielił je na dwie paczki, obie są w smarcie do paczkomatu więc powinny być za darmo. Menadżer pobiera aukcje ale pole "paczkomat inpost" jest puste. Nie da się wybrać paczkomatu który wybrał klient w formularzu allegro. Próba wpisania jakiegokolwiek paczkomatu ręcznie kończy się naliczeniem opłaty mimo zakupu w smarcie. Co mogę z tym fantem zrobić?

smart_allegro.pngsmart_inpost.png 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

mdrogeria
#21 Demiurg#

Luxxp przy imporcie 2 zmień sortowanie na ,, wygenerowane ,,

oznacz moderatorów

Luxxp
#10 Popularyzator#

Mylisz pojęcia. Tu nie chodzi o wygenerowanie drugiej etykiety. Chodzi o to że po imporcie zamówienia ze smarta z allegro w ogóle nie zaciąga się nazwa paczkomatu do którego przesyłka miałaby iść, a jego próba uzupełnienie kończy się opłatą za przesyłkę. 

oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

@Luxxp  Nie widzimy zdjęć, ale chodzi o to?

DarkStoorM_0-1601635824896.png

U mnie ten problem występował kiedy wybrany przez kupującego paczkomat był chwilowo niedostępny lub jest jakaś awaria - niestety Allegro nie sprawdza takich rzeczy i przepuszcza wadliwy paczkomat.

Jeżeli na liście w ogóle nie ma tego paczkomatu, to warto by było przedzwonić na infolinię, może coś poradzą.

oznacz moderatorów

Luxxp
#10 Popularyzator#

Dzięki, w międzyczasie już zadzwoniłem do allegro i sprawdzają temat. Faktycznie nie ma możliwości wybrania tego paczkomatu z listy tak jakby był nieaktywny. Z inpostem nie udało się zdzwonić, dodzwonienie się do nich to jak Pana Boga za nogi złapać. 

oznacz moderatorów