anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

nie mogę wydrukować etykiety niezależnie od kuriera w formacie a6, mimo tak zapisanych ustawień.

kampmarket_pl
#1 Nowicjusz#

nie mogę wydrukować etykiety niezależnie od kuriera w formacie a6, mimo tak zapisanych ustawień.

 

Wszystkie etykiety generują się w formacie a4

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@kampmarket_pl, w ustawieniach Wysyłam z Allegro możesz wybrać format papieru między A4, a A6. Zerknij tutaj. Czy na pewno masz wpisane odpowiednie wartości? Mogę Cię prosić o zrzut ekranu?photo_2022-02-07 10.07.51.jpeg

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

ALCkow
#13 Ambasador#

W nowym formularzu nadawczym nie da się tego zrobić

oznacz moderatorów

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@kampmarket_pl Co masz na myśli? Wyświetla się jakiś komunikat? Czy po wybraniu etykiety A6 klikasz w przycisk "zapisz" w prawym dolnym rogu strony? 

oznacz moderatorów

ALCkow
#13 Ambasador#

Czy jest takie ustawienie w nowym formularzu nadawczym, żeby przy wydruku etykiet nie drukować jednocześnie potwierdzenia nadania ? Wiem, można nie drukować dwóch ostatnich stron, ale to trochę uciążliwe. W starym formularzu tego nie było

oznacz moderatorów

EgonBricks
#8 Zapaleniec#

 Mam taki sam problem.Zgłaszałem to już do allegro kilka razy, podobno nad tym pracują ale trwa to już 3 tygodnie. Dobry format wydruku będzie jeśli nadasz przesyłkę przez wysyłam z allegro a nie bezpośrednio z panelu zamówien

oznacz moderatorów

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@ALCkow Cześć. DPD udostępnia protokoły odbioru, dlatego dla tego przewoźnika pobiera się plik zip, w którym jest etykieta nadawcza i protokół. 

oznacz moderatorów

ALCkow
#13 Ambasador#

Tak, ale czy można to wyłączyć ?

oznacz moderatorów

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@ALCkow Przykro mi, ale w tym momencie nie ma możliwości pobrania wyłącznie etykiety (bez protokołu odbioru).  

oznacz moderatorów