anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie mogę zlecić odbioru paczek Allegro DPD tego samego dnia.

Cookie___Monster
#9 Pomysłodawca#

Od wczoraj nie mogę zlecić odbioru paczek Allegro DPD tego samego dnia.  Jest godzina 12:50 i chcę zamówić odbiór przesyłek, ale nie mogę zlecić odbioru na dzisiaj.  Do tej pory zawsze mogłam zlecić odbiór tego samego dnia.  Teraz mogę to zrobić tylko na jutrzejszy dzień.

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

gm-expert
#8 Zapaleniec#

Podjazd możesz zamówić, do godziny 12:00 jest to godzina graniczna na podjazd tego samego dnia w przypadku DPD 🙂 Taka informacja jest podana przy nadawaniu paczek.

oznacz moderatorów

Butiktalulla
#13 Ambasador#

hej - kiedy to się zmieniło ? było do 11:00 jak pamiętam.

https://allegro.pl/dla-sprzedajacych/godziny-graniczne-nadawania-przesylek-u-przewoznikow-w-ramach-a...   

dalej pisze ,że do 11:00 🙂 

oznacz moderatorów

gm-expert
#8 Zapaleniec#

Z tego co pamiętam, i dobrze widziałam graniczny czas zlecenia wyświetlał mi się 12:00, widzę jaka podana jest godzina w linku chyba że coś się zmieniło ? Jeśli wprowadziłam w błąd to przepraszam 🙂 

oznacz moderatorów

Butiktalulla
#13 Ambasador#

kurcze możesz mieć w 100% rację bo wiem ,że przestawiałem w systemie godziny podjazdów z 12:00 - 16:00 na  13:00 - 16:00    ( bo pisze przez system BL i wywalało błąd )

To było hmm wczoraj albo przedwczoraj. Może niech Allegro potwierdzi zmianę ? Bo to chyba dość istotne... chyba ,że coś sam przeoczyłem 🙂 

oznacz moderatorów

Cookie___Monster
#9 Pomysłodawca#

Tylko do tej pory mogłem zlecić o późniejszych godzinach

oznacz moderatorów

Butiktalulla
#13 Ambasador#

poprzez allegro ?  czy masz jakaś umowę z nimi ?

jeśli przez "wysyłam allegro" - to mega dziwne - zlecenia graniczne były do maks 11tej - po tej godzinie zawsze - pomazywało mi tylko kolejny dzień.

Chyba ,że zależy to od miejscowości - ale wątpie......

oznacz moderatorów

Cookie___Monster
#9 Pomysłodawca#

Tak, przez allegro.

oznacz moderatorów

Butiktalulla
#13 Ambasador#

to nie wiem - u mnie maks do 11:00

oznacz moderatorów

Smaczysko
#7 Wielbiciel#

To fajnie jak do 12 zrobili granice, a kurier do mnie przyjeżdżał między 16 a 17 i teraz nie mogę mu zrobić zlecenia

oznacz moderatorów

gm-expert
#8 Zapaleniec#

Niestety zlecenie podjazdu musi być wykonane do godziny 12:00, a przynajmniej w moim przypadku odbiór paczek jest wskazany w godzinach 12-16 

oznacz moderatorów